Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki lenne benne egy animés...

Ki lenne benne egy animés közösségben Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy gondoltam, hogy jó lenne létrehozni egy animés közösséget itt Budapesten. Összeszedni egy messenger csoportba ilyen érdeklődésű embereket, és találkozókat szervezni szép helyekre (pl. Margit-sziget, Városliget, Budai Vár) ahol összeülnénk, akár piknikeznénk, beszélgetnénk. Meg programokra elmenni együtt, én nem sok programot ismerek őszintén szólva, de biztos van, aki igen. Akár közös bulik/házibulik, vagy kirándulások, Flippermúzeum, Mondocon, stb. Mondoconon még soha nem voltam például, pedig 4-5 éve nézek animéket. Ki mit gondol, ki lenne ilyenben benne? Köszönöm a válaszokat!

2022. máj. 31. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

5

nem a te nemeddel vagy koroddal van baj. Szimplán csak kanos creepy a csávó aki csak kislányokkal lenne hajlandó csoportban lenni, hátha lesz valami reményében. Sajnos nem mindenki tudja felérni ésszel, hogy létezik kötetlen barátkozásért és egyéb ilyenekért létrejött csoport.

2022. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyébként engem tényleg érdekelne egy ilyen "miniközösség". :D


22L

2022. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, mások még? :)
2022. jún. 5. 02:08
 14/15 A kérdező kommentje:
Legyen egy jó kis csapatunk :)
2022. jún. 5. 02:08
 15/15 anonim válasza:
Engem is érdekelne 18/L
2022. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!