Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen személyiség...

Bodri kutyus kérdése:

Szerintetek milyen személyiség jegyekkel rendelkezhetnek az animés társadalom tagjai?

Figyelt kérdés

Jót rosszat véleményt milyen korosztály lehet többségben mennyire tartsátok ezt jónak rosznak társadalomra nézve


Te nézel japán animációt

Vagy vannak ismerős barát rokon.



2021. jún. 30. 12:20
A kérdező szavazást indított:
Anime fan vagyok
Szoktam nézni
Párat látam
Láttam már 1-2-tőt de nem nyerte el a szívem
Engem nem érdekel
Az anime gyerekes
Utálom
65 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet általánosítani, ez nem egy homogén massza. Van köztük mindenféle. Én 25 éve animézek, extrovertált vagyok és szeretem a fagyit.
2021. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Szeretnek szexelni.
2021. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem ez nagyon változó, én sokáig fan voltam, most már nem vagyok annyira benne, de nem cringelek be rajta meg semmi, csak így alakult. Az a baj, hogy pl ha fiatalabb valaki, úgyis a fiatalabbakat fogja keresni a rajongók között. Meg nagyon sok fajta anime van, attól még, hogy van pár elterjedt "klisé" a műfajokban is :)


Társadalomra nézve milyen hatása van annak hogy rajzfilmeket néznek az emberek? Ööö. Semmi?


Na mondom, ez nagyon szubjektív lesz, de amit magam körül láttam: igen, fiatalabbakat ismertem meg többségben. Sokakat inspirál kreativitásra, főleg rajz, vagy cosplay. Van, amikor az adott ország kultúrájába is belemélyednek, elkezdi érdekelni őket, sokaknak vágya, hogy akár ellátogassanak, vagy kiköltözzenek Japánba, esetleg megtanulják a nyelvet, új ételeket főznek, uj dolgokat próbálnak ki. (Szerintem ezek nagyon jó dolgok egyébként :) )


Annyit tudok mondani, hogy engem is ez lökött meg a rajzolásban, előtte is szerettem, de konkrétan művészeti suliba mentem végül. Hozzátéve ehhez, nagyon sokan lehetnek így még, mert már a tanárok is tudják, mi az az anime, és külön sóhajtoznak, ha valaki olyan rajzot ad be :D

2021. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Én 16 éve animézek, introvertált vagyok és szeretem a fagyit.

Szóval szerintem a fagyi lesz a közös pont. :)

2021. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Régen nagyon szerettem, mostmár csak az életképtelen lelkibeteg gyerekeket látom benne.
2021. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon függ attól, hogy milyen műfajt néz valaki. 15 évesen én is lazán megnéztem bármit, hentait, ecchit. Most így, lassan 19 évesen sokkal inkább a felnőtt közösséget célzó animéket nézem. Bár még becsúszik egy-egy isekai, mint pl a Mushoku Tensei.
2021. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na előszőr is én is szeretem a fagyi én inkább nézek felnőtteknek készített mert nyilván 26 évesen nem nézek pl Jókai vagy mit horror krimi lélek dráma....... Műfajokat de azért vannak jó shonen ék is de nem hiszem el hogy csak a fagyi szeretet közös ennyire színes lenne a társaság nyilván az ember változik hm az anime hogyan hat rá pl befelé fordul saját világába vagy még nő az empatikus képessége? Tudnék sok témát
2021. jún. 30. 14:09
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja kimarat én is szeretek kekszelni de átlagban mindenkire igaz
2021. jún. 30. 14:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
En is azt mondom attol fugg milyen mufajt nez
2021. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Katona Dius ***** válasza:
100%
Én 29 éves nő vagyok, 16 éves korom óta nézek animéket. Férjem 33 éves, ő régebb óta.
2021. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!