Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Netes ismerkedésnél milyen...

Netes ismerkedésnél milyen meglepetések értek mikor végül találkoztatok?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy? Hány évesen volt a tali?

2022. jún. 3. 06:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint hány éves voltál mikor taliztál valakivel a netről?
2022. jún. 3. 06:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem magasabb a pasi. De az is igaz, hogy nem kérdztem rá.
2022. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Konkrétan hazudott a csajszi az alkatàról.


Ràkérdeztem jópàrszor, h nem-e husi, vagy hasonló. Nagysejtelmesen bemondta, h S-M méretű ruhàkat hord. Azelőtt XS-S-es ruhàkat hordó nőkkel volt dolgom, mondom nem lehet akkora gàz...


Hàt élőben az XL-XXL között volt a csajszi, kb 30-35kiló túlsúllyal a normàl BMI-hez.

2022. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jaigen, 29-30lehettem, ő kb egykorú.
2022. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Csakis pozitív. A férfi sokkal jobb képű volt,mint a fényképen.

Én 40, ő 45.

2022. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Napszemüvegben nem látszódott, hogy kancsal
2022. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
elég nehezen megyek bele bármiféle ilyesmibe. annal az egy esetnel igazabol a magassagara tett ra ugy kb +10 cm-t, de engem nem zavart.
2022. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. a legutóbbi ismerkedésem finoman szólva érdekes lett.. neten tök komoly volt a lány, még a hangja is olyan kellemes volt mikor beszéltünk. Egész alakos képet nem láttam róla, csak egy majdnem egészalakost de az alakja ott sem látszott igazan.. na most bennem kialakult egy kép, aztán mikor találkoztunk és megláttam, hogy kb 3x akkora mint amilyennek elképzeltem, meg élőben már olyan volt mint egy tini lány, nagyon furán éreztem magam.. Bántani nem akarom mert nem ő tehetett róla hogy másnak képzeltem el. Ezért "veszélyes" a netes ismerkedés.
2022. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedése volt nagyon fura nekem. Nyilván csak szexelni akart, erre hamar rájöttem a beszélgetésekből, de végül nem lett semmi. Biztosan látta rajtam, hogy nem akarom, vagy nem talált elég vonzónak. :( Sajnos akkor nagyon el voltam keseredve a pluszkilóim miatt, de küldtem neki képeket és megnyugtatott, hogy jól nézek ki stb. Szóval tényleg csak az volt bennem, hogy ebből nem nagyon lesz semmi, max. Szex. Még a barátnőm is meglepődött, amikor utólag bevallottam, hogy nem lett semmi. Nem próbálkozott nálam egyáltalán, lehet arra várt, hogy rávetem magam, vagy valami. Elmentem zuhanyozni, mire visszaértem a szobába, ő már aludt. :D
2022. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Fuh, de késő van, 3x leírtam, hogy nem lett semmi. XD Mondjuk ennel kifejezőbb nem tudtam volna lenni azt illetően, hogy én sem vártam komoly kapcsolatra, meg nem voltak nagy terveim, de ha nagyon csúnyán szeretnék fogalmazni, akkor ettől a viselkedéstől nemhogy nem lesz kedve egy nőnek, hanem sivataggá változik. Most már tudok rajta nevetni, akkor nagyon kínos volt. :D
2022. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!