Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelölt be engem Facebook...

Miért jelölt be engem Facebookon egy olyan ember, aki lekezelően viselkedett hozzám amikor találkoztam vele?

Figyelt kérdés
A bátyám születésnapját ünnepeltük ez még decemberben volt, és az ünnepségen az egyik vendégük egy 40 éves férfi, tudta, hogy ki vagyok én is róla, hogy ki ő csak nem beszéltünk előtte. Azon az estén egy asztalnál ült a unokatesómmal így próbáltam megismerni ezt a férfit és házzajuk ültem ittak is, nekem is ott volt a poharam én unokatesóm öntött nekem is abból amit ittak és mikor a koccintásra került a sor, akkor ignorált és nem is vett figyelembe, ezt úgy tehette meg, hogy tette magát nem hallja amit mondtam mert hangos a zene és teljesen lenéző volt velem szembe, amikor kérdeztem róla valamit érezni lehetett, hogy nem akart beszélni velem. És most pedig kb 1 hete ezelőtt csak úgy be rakott barátok közé Facebookon, nem értem miért akar velem Facebokon barát lenni, ha a való életben egy szemétláda. Lehet azért próbál most jóban lenni velem, mert eléggé sikeres lett az életem december óta? 20/f

2022. márc. 30. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy csak te gondoltad túl

A 40 éves pasi gondolom ezt máshogy látta és érzékelte

Lehet csak ilyen a stílusa

Ittak, elvoltak, szerintem túl gondolod

2022. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!