Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vissza sírom a 2020-as karanté...

Vissza sírom a 2020-as karantén/ online oktatás időszakot. Egyre jobban hiányzik. Nm szeretek emberek közé járni, nem tudok megfelelni senkinek még akinek kéne annak se megy. Nem találom a helyem a világban. Minden könnyebb volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nm szeretek közösségbe járni, rosszul vagyok ha valaki kérdez tőlem valamit mindig engem piszkálnak ha megvédem magam akkor meg az van hogy bántom a másikat. Nem értem az életet. Öngyilkosság nem lenne megoldás.

#nem találom a helyem a világben
2022. jún. 5. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Régebben minden könnyebb volt, nem tudom mi van velem tönkretesz a világ én nem tudok semmit és érzem hogy elnyel a mély szomorúság.
2022. jún. 5. 09:32
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden ember rosszindulatu meg negatív aki meg nem lenne az annak meg nincs rám ideje.
2022. jún. 5. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Kezdd azzal, hogy ne másoknak akarj megfelelni.
2022. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Többnyire a múltat sokkal jobbnak lássuk, mert idővel az összes emlék csak szépül és eltűnik a sok gond amit akkor tapasztalatunk.


Valamilyen szinten meg tudlak érteni, nekem vannak napjaim amikor szívesen vagyok emberek között, de sokszor inkább itthon maradnék vagy ha ki is megyek, akkor próbálom mennél jobban kerülni az emberi kontaktust. Azt javaslom, hogy próbáld ezt az időszakot kibírni és foglalkozz magaddal, tapasztald ki mit szeretsz, milyen zenéket hallgatsz szivesen, milyen hobbik húznak, és ha ezeket megtalálod, akkor próbálj olyan emberekkel barátkozni akiknek hasonló érdeklődési köre van. Majdnem 8 bilio ember él ezen a földön, az lehetetlenség lenne, ha az egyikkel sem tudnád megérteni magad. És probálj jobban megismerni másokat, mert szerintem túl gyorsan ítélkezel mások felett anélkül, hogy bármit us tudnál a másik emberről. Ha nem tudod ki vagy te, akkor pedig próbálj rájönni arra ki szeretnél lenni, és olyan emberekkel barátkozz amilyen emberé szeretnél válni. Amúgy jó lenne ha kort is írtál volna. 20/f

2022. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Én pszichológushoz mennék, mert ez a fajta szociális fóbia nem egészséges, és csak szakember tud rajta segíteni.
2022. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2022. jún. 5. 11:16
 7/9 A kérdező kommentje:
pszichológus sem tudott segíteni 10 éves korom óta járok.
2022. jún. 5. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el szerzetesnek
2022. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És hány pszichológusnál voltál? Mert lehet, hogy az első volt kókler.

Ill. lehet, hogy váltani kellene egy pszichiáterre.

2022. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!