Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ha a kijárási...

Szerintetek ha a kijárási korlátozások alatt kevertem interneten sok fiúval és azok most hamarosan mind talizni akarnak velem, de én még nem állok készen rá.... Mit csináljak? Közel laknak, szóval az utcán is bármikor felismerhetnek...

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy megutáljanak, de talizni sem akarok velük. Írtok ötleteket mivel húzzam ki magam a talik alól??

Az a legnagyobb baj, hogy némelyikkel egy suliba is fogok járni és a kijárási tilalmak előtt egyfolytában láttam őket az utcán ugyhogy nagy rá az esély igaz, hogy kiderüljön, hogy én vagyok az a netről??



2021. ápr. 7. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy kevertem?
2021. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Na igazából nem kevertem, mert őszintén tetszenek azok a fiúk....


Beszélgettünk, kérdeztük egymást az egymás életéről, hogy most milyen szar ez a vírus helyzet, volt képcsere írták, hogy gyönyörű lány vagyok...

Lefeküdnék veled, videobeszélgetés kép nélkül, ilyenek...

Meg kiraktak többen a storyukba, hogy imádnak ennyi...

2021. ápr. 7. 08:57
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Akkor csak helósziamizusemmiveledbasználak beszélgetés volt?

Csak úgy mellékesen, nem vagy te egy unatkozó kisiskolás troll?

2021. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hogy tegyem magam ezek után a szokásos helyeken ahol szoktam járni és azok a fiuk is felismerhetetlenné?
2021. ápr. 7. 09:02
 5/18 A kérdező kommentje:

4! Nem!!! komoly dologról van szó lécci segítsetek!


Nem vagyok kisiskolás!!!

2021. ápr. 7. 09:03
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Ez gyengén sikerült...
2021. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nagy botrány lenne ha találkoznák a fiúkkal mert egy kicsit máshogy nézek ki mint a képeken....

Nem kamuképet küldtem nekik, de teljesen más vagyok azokon a képeken pedig nem is ilyen agyonfilterezett csak kicsit filteres képek csak nagyon jól meg csináltam őket....

Élőben meg félek, hogy nem nyerném el őket...

2021. ápr. 7. 09:14
 8/18 A kérdező kommentje:
pontosabban élőben nem akarom, hogy ne nyerjem el a tetszésüket azt akarom, hogy akkor is bejöjjön a külsőm és a személyiségem is nekik...
2021. ápr. 7. 09:16
 9/18 A kérdező kommentje:
):
2021. ápr. 7. 09:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, nem tudlak sajnálni. Saját magadnak csináltad a bajt, most már oldd is meg, ha ennyi eszed volt! Nem mellesleg, baromira értékes beszélgetések lehettek mindezek a leírásod alapján. Remélem annyira nem vagy naiv, hogy átláss a szeren, hogy ezek a srácok csak egy patronra akarnak semmi többre.
2021. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!