Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki fiatalon nem jár...

Ha valaki fiatalon nem jár bulizni, meg nem jár társaságba az sok jó dologból marad ki?

Figyelt kérdés
Én életemben kb 20 szor voltam bulizni. Nem nagyon igényleg, el vagyok itthon nyugiban. Nekem ez jobb. De kicsit félek hogy kimaradok sok jóból, mert másoknak szinte csak a buliról szól az életük ennyi idősen. Meg így barátnőm is nehezen lesz.
2022. jún. 6. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Én meg életemben 1x voltam bulizni.


A bulin kívül reeeengeteg más program van, nem érzem úgy hogy bármiből is kimaradtam volna, csak azért mert a bulit mással helyettesítettem.


27\N

2022. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én életemben kb 20 szor voltam bulizni

Én kereken 0 szor

2022. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Igen,de majd 40évesen bepótolod.
2022. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Sosem éreztem jól magam bulikban. Házibuli az okés, jó móka, jó társasággal. De a többi az élhetetlen.


30f

2022. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi lehet az a sok jó dolog? Szédülve öklendezve keresni a wc-t egy idegen házban? Izzadt részegek között vonaglás, olyan hangerejű zenére, amitől a tüdőd is kiszakad, beszélgetni kb lehetetlen? Másnap megtalálni magadról a netre feltöltött kínos képeket, amiket valakik szerint nagyon vicces volt feltölteni? RENGETEG program van ami sokkal tartalmasabb és értékesebb, mint a bulizás.
2022. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Keresd meg te milyen közegben érzed jól magad!


A lerészegedett, menőzős, mentálisan kiüresedett, ki-itten-a-faszagyerek típusú bulizás nekem sem jön be.

2022. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Én eddig így gyakorlatilag mindenből kimaradtam… Sosem voltak barátaim, sosem volt párom, nincsen szociális életem, kapcsolataim stb., ami pedig ugye tök fontos lenne minden szempontból. Vidéken nőttem fel, ahol semmiféle egyéb program nem volt ahova el lehetett volna járni, ismerkedni másokkal stb., úgyhogy minden korombeli csak kocsmázni járt, az utcán bandáztak vagy házibulikat szerveztek. Az egyetem miatt kerültem nagyobb városba, de az egyetemi programok 90%-a ugyanúgy a bulizásra épül, egyetemen kívül sincs sok más jellegű fiataloknak szóló program és ugyanúgy nem találkoztam olyanokkal, akiknek hozzám hasonló lenne az érdeklődési körük. Úgyhogy én úgy érzem, hogy így nagyon sok mindenből kimaradtam, szinte nem is élek csak vagyok. Hiába foglalom el magam olyan dolgokkal, amiket szeretek, amik érdekelnek stb., hiányzik a társasági élet.
2022. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!