Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova menjek el?

Hova menjek el?

Figyelt kérdés
Befogadtuk élettársam anyját,fia tartja el mert neki nincs olyan jövedelme hogy tudjon fizetni bármit,de ennek ellenére az anyja meg az alap tiszteletet sem adja meg a fiának,csúnyán bánik párommal."Menj már arrébb,add már ide, meg szájal párommal ahelyett hogy hálás lenne mindenért amit nyújtott neki.Nem takarít soha,kéreget fiától de ha barátom kérne akármit már undok megjegyzéseket tesz és sosem tud adni érdekes módon.Ha az én szüleim lennének ilyenek már kitettem volna őket de hál istennek az enyémek különbek.Egy nagyon zsémbes ki ha nem én és türelmetlen asszonyról beszélek.Barátom nem fogja kitenni mert annyira jó lelkű, viszont én nem bírok már ezzel a nehéz természetű nővel együtt lakni annyira irritál a nagyképűsége.Megértené párom ha emiatt őt elhagynám? Legalább eggyel kevesebb emberre lenne terhe,nem kéne értem aggódnia hogy mi van velem.Adtam már neki ultimátumot de szerinte én csak szemétkedek,nem mer szembe szállni az anyucival nehogy rossz legyen köztük a viszony.Csak az a baj ezzel a mi boldogságunk fog kárba menni.Ha kell elmegyek az utcára de itt nem akarok maradni.
2022. jún. 7. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
baj van
2022. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kicsi
2022. jún. 7. 00:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Én biztos nem élnék együtt egy elmeroggyant palival meg a hárpia anyjával, de ez én vagyok, sok mazochista hajlamú nő van, aki élvezi az ilyet.
2022. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha a párod oda vinné főleg úgy hogy övé a lakás akkor mit tudnál tenni? És te is ott lax.Nem provokálni akarlak de ez a valóság.Ha engem tartana el a gyerekem alap hogy nem szállok rá,bármint hagyom élni,nem kérem számon hogy hova megy,mennyit keres ,mire ad ki.Annyira bele folyatja a magánéletünkbe hogy az már túlzás.Beszámol mennyit keresett meg azt is töviről hegyire hogy mire ad ki.Ellenben neki van esze ő nem mondja meg páromnak hogy mire költ.Annyira irritál ez az egész helyzet és annyira utálom az egész familiajukat hogy szeretnék tőlük megszabadulni,börtönviselt testvére van,a másik kettő szimplán őrült a harmadik meg nagyon érzéketlen,nagyképű,lenéző.Az anyjuk meg a legrosszabb.
2022. jún. 7. 00:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Értem a problémád. Várd meg a fizud, keress albérletet, akárcsak szobatárs pozíciót is nézegethetsz, aztán költözz el. A párodnak meg nyugodtan mond meg, hogy egy töketlen pasira nincs szükséged.
2022. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért töketlen?Azért mert nem zord lelkű és jó szívű?A magad partnered szidd ne az enyém.Csak irritál hogy nem tud leválni ennyi,ezért tervezem hogy elhagyom de egyébként nagyon szeretjük egymást csak mivel az anyuci az életünkbe jött így inkább nem akarom vele folytatni.
2022. jún. 7. 01:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor turjel neki... A bolond testvérének stb .
2022. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én leggyakrabban arcra szoktam.
2022. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mit szoktál arcra?
2022. jún. 7. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Arra utal hogy a közösülés végén a hölgy vag az úr arcára ejakulal.
2022. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!