Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miután szigorú szükők gyerekek...

Miután szigorú szükők gyerekeként elmegyek egyetemre Budapestre, mire figyeljek, hogy ne használjanak ki, és mindenképp ki tudjam használni a szabadságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptembertől (remélhetőleg) egyetemista leszek. A szüleim eddig amennyire csak tudtak burokban tartottak. Sajnos nagyrészt sikerült is nekik. Amikor felkerülök Budapestre szeretném kihasználni a lehetőségeimet és minél jobban érezni magam.

Tudtok tanácsot adni, hogy hogy szerezzek gyorsan, jó barátokat, hogy ne maradjak le a bulikról, hogy találjak egy rendes srácot, aki elveszi a szüzességem, vagy legalább hogy csapódjak egy rendes társasághoz, akik hozzásegítenek ezekhez? Valószínűleg kolis leszek, ami megkönnyíti a dolgom, viszont nehezen ismerkedem. Szerintem a legnagyobb baj, hogy nincs önbialmam, és egy idő után azt hiszem, hogy biztos utálnak, ezért hamar abba is hagyom a barátkozást. Pedig szeretnék bulizni, szeretnék megtapasztalni új dolgokat, rengeteg mindenre nyitott vagyok, jóindulatú vagyok, és ha megismernek, akkor egy jó barát.

Szóval ebben kéne a segítség. Mire vigyázzak? Hogy legyek benne minden jóban?

Köszi, ha segítesz!


19/l



2022. jún. 8. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ó, jaj. Mintha csak magamat látnám 20 évvel ezelőtt. :)

Szerintem ne aggódj, ha koleszos leszel, lesz ott élet. Lesz társaság, barátok, dugni vágyó pasik. :)

A nagy szabadság könnyen azt eredményezi, hogy mindennel foglalkozol majd, csak épp a tanulással nem. Ezt a hibát ne kövesd el! Én is így jártam, amikor végre kiszabadultam a börtönből, azaz otthonról.

2022. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Na, ebből is egy mindenki kislánya lesz...
2022. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy mindenki kislánya?
2022. jún. 8. 22:28
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ! :)
2022. jún. 8. 22:28
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Jó dolog egy kis egyetemi hoe-phase, de az első alkalomra azért válaszd meg, kivel fekszel le. Nem kell, hogy életed szerelme legyen, de mondjuk bízz meg benne, és legyetek mindketten józanok. Ha rossz tapasztalatokat szerzel az elején, az egy életre rányomhatj a bélyegét a szexualitás életedre. Úgyhogy semmiképpen nem azt mondom, hogy ne élvezd ki a szabadságot, és fedezd fel a szexualitásodat, de ne úgy állj hozzá, hogy akkor az első jelölttel a lehető leghamarabb, hanem várd ki tényleg azt az illetőt, akivel megvan az a kölcsönös tisztelet és bizalom.
2022. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezért is írtam ki a kèrdèst,azt is megkérdezem, hogy hogy legyek óvatos. Egyèbkènt egy ideig úgy voltam vele, hogy csak pàrkapcsolatban, mostmàr az a kikötèsem, hogy semmiképp sem részegen. Ha mondjuk a koliban lenne olyan srác, akit rendesnek, megbízhatónak talàlok, ès érdeklődik iràntam, akkor szerintem megteszem.

Köszi amùgy a vàlaszt!

2022. jún. 9. 09:22
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem te leszel az első vidéki (naiv) kislány, aki egy nagyvárosba kerül...

Egy teljesen más világba kerülsz, kérdés hogy hogy tudsz beilleszkedni?!

Mennyire vagy dörzsölt, elfogadó? Az önbizalomhiány a legnagyobb hátrányod!

Addig azt kéne felturbóznod, hogy ne használják ki a rózsaszín lelkedet és a szűzies testedet!

Az élet nagyon sok mindenben pont az ellenkezőjéről szól, mint ami egy vidéki burokban érezhető!

2022. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pest tele van anyagias, rámenős perverz sznobokkal.

A koliban az újak a levadászhatók, az "öregebbek" meg a "mindentudók"!

Ha jó tested, melled van modellnek akarnak vinni. Ha eljátszod a gazdagot, nagyon sok "barátod" lesz! Rengeteget fogsz változni: nagyon sokban előnyösen, a mai világ tempójának és normáinak megfelelően, de sok hátrányos változáson is át fogsz esni! Csak sznob ne legyél, mert az nagyon taszító!

2022. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de mintha a jövőbeli énem írta volna ki a kérdést.

Szintén vidéki, önbizalomhiányos, szigorú szülők által burokban nevelt lány vagyok, csak én jövőre megyek egyetemre. Valamelyik nap pontosan ezen filóztam, hogy mi lesz ott velem, pl. ha először eljutok egy buliba...

Na, de addig is olvasgatom a válaszokat:D

2022. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

" mire figyeljek, hogy ne használjanak ki"


Hát ... amikor azt látod, hogy kiakarnak használni, akkor ne engedd. Kb ennyi.


Pl.: Ha mindenkinek elküldöd a saját jegyzeteidet, házidat stb... viszont ők nem, mert félnek a plágiumtól, akkor az egy biztos jel, hogy kihasználnak.


Az a vicces, hogy általában ezek az emberek olyan buták, hogy konkrétan lemásoljanak egy házit és többnyire azért félnek a plágiummtól, mert már elkaszálták miatta őket.

2022. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!