Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen ember mit gondolhat?

Az ilyen ember mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Volt annó egy nem normális osztálytársam, idegbeteg volt meg kötözködött mindenkivel.

Nem ez a lényeg. A cigányokról olyanokat beszélt, hogy ha szegeden hitler képet árulnának, nem lenne annyi ott. Meg volt még pár ilyen beszólása. Most ahogy nézegettem a Facebook-os képeit, láttam hogy mintha el lenne cigányosodva, velük barátkozik. Aranyórája van, nyaklánca, ingben van, de ezt így pontosan nem tudom leírni, kepet meg nem linkelek személyiségi okokból.

Raktak fel videót róla Youtube-ra, cigányzenében neki speciálba küldve a legnagyobb "stricinek, a nők bálványának".


2022. jún. 10. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Néhányan feladják az elveiket a punciért!

Én ezt tippelem.

2022. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem cigány csaja van
2022. jún. 10. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De lehetett amikor megváltozott!
2022. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 14 éves koromban én is rasszista előítéletű voltam a falusi általános iskolai osztálytársaim miatt, de középiskolában megismertem pár cigány fiút,lányt akiktől azt hallottam, mennyire utálják a kiközösítést és nekik csak azokkal van bajuk akik rasszisták!(akkor jöttem rá, hogy én nem vagyok rasszista)

Minden ember más, nem lehet szín alapján megmondani ki milyen ember!

Egyébként szőke zöld szemű magyar férfi vagyok!

Csak a roma barátaimnak szoktam etnikai humort mondani, mivel mások rasszistának vehetik.

pl: mondtam neki megtaníthatna táncolni.

erre ő:- miből gondolod, hogy tudok táncolni?

erre én:- Azt hittem a véredben van!

2022. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!