Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utál,piszkál és csúnyáz...

Miért utál,piszkál és csúnyáz le az aki ismer?

Figyelt kérdés

Nagyon divatosan öltözködök, minden harmonizál mindennel. Normális mennyiségű sminket is használok nem viszem túlzásba se. Mindenkivel kedves vagyok akkor az a baja a környezetemnek de ha meg úgy bánok velük a suliba ahogy ők bánnak velem, vissza szólok stb akkor meg rögtön megy hogy bántom őket, hülye vagyok. Ha határozott vagyok abba kötnek bele ha nem akkor abba, ha jól csinálok valamit akkor abba ha rosszul akkor abba. Én nem szólhatok bele semmibe, mert akkor megint rám kiabálnak hogy kuss ha ilyenkor vissza szólok még nagyobb baj van. Testileg nem bánt senki szerencsére de nagyon elnyomnak lelkileg. Nem értem miért. Ha csúnya vagy bunkó lennék akkor megérteném de így. Már az oviban is állandóan bántottak vagy szórakoztak velem. Elhitették hogy barátok vagyunk aztán 2 nap múlva mondták bibi csak átvertünk hahahaha.

Meg ha valaki véletlenül barátkozott, beszélgetett is velem az csak addig tartott mig nem jöttek a többi gyerekek mert rögtön otthagyott miután jöttek.



2022. jún. 14. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyeneket egyszerűen kizárod az életedből, büszkén rájuk se figyelsz.

Ha látják, hogy magadra veszed a bántásokat, az számukra a legnagyobb öröm.

Ne akarj minden komplexusos nyomoroncnak megfelelni.

2022. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:
100%

Akkor ezt most olvas el mert gyakorlatilag a választ is leírtad.


Valahol egy ponton az osztályodban volt valaki/valakik akiknek elég nagy befolyásuk volt ahhoz, hogy a véleménye rólad a csoport véleményévé váljon. Innentől kezdve aki ebből kibeszél az joggal számíthat arra, hogy ő lesz a következő -> ha amúgy nincs is semmiféle személyes ellentéte veled, esetleg maga az egész bullying zavarja akkor sem veszi rá magát különösebben könnyen, hogy szembeszálljon a komplett csoporttal.


Amúgy nope, ha csúnya lennél akkor sem lenne érthető, bunkó embereket sem bsztatunk évekig max nem foglalkozunk velük.

2022. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

Inkább legyél önmagad először, mint pár gyogyósnak akarsz megfelelni.

Ha a mai divatot, te divatnak nevezed, már baj van nálad, a bohócjelmezről meg..., minek, amikor még 1 ráncod sincs???

Aláizzadsz, ragyás leszel...nevetséges.

Hüvelygombát is akarsz, ha az a divat?

Állj normálisba, többiek meg letojva, ennyi.

2022. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!