Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki ismer e-boyt vagy...

Valaki ismer e-boyt vagy e-girlt? Milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

"e-boy e-girl e-fiú e-lány"

Jessszus,már ilyen is van??

2020. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2020. szept. 23. 14:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az emo stílus irányzata,vagy az emohoz hasonló stílus.
2020. szept. 23. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ja így már értem,azt hittem hogy valami elektronikus stílus:D

Hát az egyik haverom egy kicsit emos,de nagyon messze van ettől.

2020. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
a lányok jók
2020. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerencsére nem ismerek egy ilyet se...
2020. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerűen nem bírok kijönni velük, ugyebár én igazi emo vagyok, ők meg azt gondolják, hogy közel állnak ehhez a stílushoz, de amúgy egyáltalán nem.

Az emok nem hangoztatják magukról, hogy depressziósak, nem vagdossák magukat, igazából nagyon is normálisak, csak ugye annyi, hogy erősebben próbáljuk megélni az érzelmeinket. Ideteszek egy emo oldalt, kb. minden le van írva ami fontos: [link] FONTOS, HOGY AZ EMOK NEM MIND SZOMORÚAK!!!

Az e-boyok, e-görlök egy másik szubkultúrába(?) tartoznak. Rapet, Billie Eilisht hallgatnak, tik tokoznak és mind depressziósnak gondolják magukat (persze nem kizárt, hogy vannak akik tényleg depressziósak). Ez egy mai irányzat.

Mint már írtam általában nem jövünk jól ki, én az emo zenéimet ordíttatnám ők meg rap-et mind a ketten utáljuk egymás zenéit, mind a ketten kopinak tartjuk a másikat (az emo akkor is hamarabb volt).

2020. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
*nagy részük nem depressziós nem vagdossa magát. Ezzel szemben az e-boyok/görlök nagy része öncsonkítást végez (,,Mert ez menő")
2020. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
79%

Az emok nem öncsonkítóak, normális emberek,egész egyszerűen csak nem olyan felületesek, mint mások, próbálják megérteni az érzéseiket. Sokszor a hippit is ide veszik, aminek pl semmi köze az emohoz. Az, hogy valaki emo, nem feltétlenül jelenti azt, hogy depressziós,vagdossa magát.

Ugyebár a lányok pink, lila, és fekete színű dolgokat hordanak, míg a fiúk feketét vagy fehéret.

Múltkor találkoztam emo emberekkel, és tényleg tök normálisak.

2020. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Az egyik osztálytársnőm ahogy elnéztem E-girl volt, és ő.. Nem épp egy csodás példa a vele egykorú 14-15 éves diákoknak (cigizett, drogozott stb, most került nevelőinzézetbe) de amúgy a stílusát csíptem, általában nyugodt volt, túúl nyugodt, nagyon kihívalkodó, néha lázadó típus volt, de gondolom nem minden E-girl ilyen ¯\_(ツ)_/¯
2021. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!