Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismer itt valaki olyan embert...

Ismer itt valaki olyan embert aki igazi gyiklos volt vagy azzá lett?

Figyelt kérdés
Mikor megtudtátok akkor mi volt az első reakciótok?

2021. dec. 7. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is számít ha egyszer késelt, és a másik bele is halt? Mert akkor van ilyen a környezetemben, de 2013-tól mai napig bent van.
2021. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak olyat, aki később öngyilkos lett.
2021. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyat
2021. dec. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Igazi gyilkos az is, aki érzelmileg gyilkolja meg a másikat, sőt nem kell ahhoz se kés, se balra, hogy gyilkosság váljon valaki, elég csupán maga az ember, mentalitása. Ilyen volt pl. anyai nagyanyám, aki két embert gyilkolt így meg, a saját lányát és a saját férjét.
2021. dec. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Jav.: balta..
2021. dec. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy fősulis "haverom" lett gyilkos, valószínűleg belekeveredett valamibe, és kellett neki a pénz, így bement egy helyre, kinyírta aki ott volt és elvitte a pénzt. Hamar elkapták, azóta is börtönben van, kapott vagy 20-30 évet.

Persze ledöbbent mindenki, pár napig szinte el se hittük. Így évek múlva már annyira nem érint meg, mindenki tudomásul vette.

2021. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a helyi kocsma tulaja ölt meg egy embert, összeverekedtek és a másik fickó belehalt. Ült is börtönben miatta, nem hagyhatja el az országot.

Kicsit mindig is tartottam a tulajtól, elég agresszív természete van :D

De ezt leszámítva nincs vele bajom. Annyira nem is lepődtem meg, mikor megtudtam.

2021. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én családfakutatáskor tudtam meg, hogy dédapám testvére fiatalkorában részegen egy cimborájával agyonvert egy korukbeli srácot. Nagyon megdöbbentem. A családban vagy nem tudták, vagy soha nem beszéltek róla.
2021. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a csávó valami nagy alvilági csóka volt a 90 es években most meg hittérítő és ilyen könyveket árul
2021. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!