Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennétek egyedül egy napra...

Elmennétek egyedül egy napra fesztiválra?

Figyelt kérdés

A kedvenc fellépőm koncertjére akarok menni, de senki sem tud velem eljönni, másrészt méregdrága a jegy, de nekem megéri. Annyira el szeretnék menni, de attól félek, hogy egyedül nem lesz olyan jó. Ilyen esetben elmennétek?

Ja és amúgy 24 éves lány vagyok.


2022. jún. 18. 02:40
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan a zene érdekel, nem a szórakozás/ivás része, persze jó lenne, ha közben lehetne is bulizni rá, de ez van.
2022. jún. 18. 17:41
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze menj el. Én úgy vagyok vele amiket én szeretek zenéket. Azokat a barátaimat nem érdekli. Már kB 16 éves korom óta egyedül járok koncertekre. Lányként. Bízom benne egyszer jön a megváltom, aki hozzám csapódik majd. Mert ez így azért annyira unalmas.

Szval menj!

2022. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%

Valahogy ez az egyedül bulika mintha szorongással töltené el az embereket. Én is inkább extrovertált vagyok, de volt hogy egyedül utaztam külföldre, mentem be a deákra vagy épp el a soundra, mert előfordul hogy nem ér rá az, akivel elmennék. Egy fesztiválon könnyű ismerkedni, barátkozni, de kell hozzá egy határozottság.

25f

2022. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ha neten a fesztivál közelében foglalsz elutazásod előtt szállást stb, akkor csökkenhet a szorongás: tudod hogy "van hova menni", nem kell hazasietni stb...
2022. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%
#24 A kérdező saját bevallása szerint nem beszexelni megy a fesztiválra mint a nagy többség, hanem meghallgatja a számára élvezeti értékkel bíró produkciót és utána hazamegy!
2022. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
66%
Én elmennék, de próbálnék nagyon vigyázn (nem innék, idegentől nem fogadnék el semmit, gyanúsan gazsuláló pasiktól távol tartanám magam)
2022. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
83%
A szállás ötlete tényleg jó. Tényleg ad egy biztonság érzetet. És lehetőséget is, keszülödésre, pihenésre, előtte utánna. De persze kinek mi az igénye és lehetősége. Én néha van h egybe kötöm, városnézéssel is a napot.
2022. jún. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
75%

Kár hogy a szállásfoglalási javaslatomat a "beszexeléssel" hozták összefüggésbe, én ilyenre nem gondoltam.

Még az is lehet, hogy az egynaposon kívül egyéb programok is megtetszenének neki, akkor is jó ha van szállás.

2022. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
66%
Ismertem olyat akinek a szállásfoglalás segített, hogy magabiztosabb legyen (nem olyan céllal foglalta, hogy szexelhessenek), nem is gondolt ilyesmire.
2022. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
75%

Szállásfoglalás meg azért is praktikus lehet, mert például nem kell későn, az éjszakában hazautazni, ami szintén okozhat félelmeket.

Bár hibáztam hogy szállásfoglalást ajánlottam, hiszen ezzel egyenesen a lepontozás áldozatává váltam, valamint rögtön meg lettem vádolva azzal, hogy "beszexelésre" gondoltam.

2022. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!