Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennétek egyedül egy napra...

Elmennétek egyedül egy napra fesztiválra?

Figyelt kérdés

A kedvenc fellépőm koncertjére akarok menni, de senki sem tud velem eljönni, másrészt méregdrága a jegy, de nekem megéri. Annyira el szeretnék menni, de attól félek, hogy egyedül nem lesz olyan jó. Ilyen esetben elmennétek?

Ja és amúgy 24 éves lány vagyok.


2022. jún. 18. 02:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
69%
Ez a "beszexelés" fogalom bejött - mint kacsa a nokedlit! :D
2022. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%
Aki a szállásfoglalásról egyenesen arra tudott csak gondolni (semmi másra), annak igen, de az őt minősíti.
2022. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Németh Gergely (pandafan) válasza:
24%
Szerintem ne. Jobban megéri a neten mert ha most megcsinálod,akkor következőnek is szeretnéd,és a jővőbeli éned meg fogja bánni a sok pénzköltést. Elég ha boltokban megy el.
2022. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig azért igen, mert kimozdulsz, tapasztalatokat szerezhetsz.
2022. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Én nem. Számomra nem élvezetes, sőt kifejezetten rossz lenne egyedül bulizni, fesztiválozni. De mégegyszer mondom, ez az én véleményem. Valaki tök jól el van egyedül egy koncerten, és ez tök jó, meg minden, de nekem valahogy kell a társaság, egyedül eléggé nyomasztó lenne és szorongást keltene bennem.
2022. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem egy sima rendezvényről volt szó. Hanem az egyik kedvencéről.

Ha nem mennep, mert nem lenne kivel. Lehet megbánná ha kihagyná.

2022. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!