Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitol lehet az, hogy egyesek...

Mitol lehet az, hogy egyesek már kora reggel milliot beszélnek trécselnek, mások meg mint a mosott rongy?

Figyelt kérdés

En az utobbi vagyok

De kolitarsak szobatársak, vagy pl kulfoldon is akikkel el voltam szállásolva, vagy bárkik, amig már kora reggel lenyomnak kb 10 millio szót, beszelgetnek millio mindenrol pattognak, nyüzsögnek, addig nekem semmi mondanivalom nincs, kávé meg tus öltözés, es egy szo sem jön szinte a szamra.


És van a barátom, aki meg allandoan ez miatt mintha nyomást helyezne rám, hogy én miert csak bambulok pl a kávéval es néha olyan érzést kelt mintha bánná hogy nem a másikkal jár ahol nyüzsgés van.


Gondolkodtam azon hogy mi nem egy alkalommal hajnal 2 kor fekszunk csak le aludbi es 7-8 korul kelunk nem e ez a bajom, de mások még bulizbak is ejszaka mégis már reggel 6 kor is pattognak. Es minden áldott nap reggelente is ez megy.



2022. jún. 20. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem miért van az hogy teljesen üres a fejem, semmi mondanivalom nincs?
2022. jún. 20. 09:46
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg kevés neked ez az alvás is. Én akkor vagyok ilyen csendes, ha magamba vagyok fordulva, de ha motivált vagyok, jó kedvű akkor hajnali madárka, aki csípog megállás nélkül.
2022. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyfelől bioritmus.

Én ispl olyan vagyok, hogy hajnal 6-kor nem tudok magamról akkor se, ha 9 órát aludtam, de ha reggel 8-kor kell kelnem, akkor is aránylag könnyű, ha 5 órát aludtam.


Másfelől én pl olyan vagyok, hogy idő kell, amíg felfogom, hogy itt az újabb nap, az újabb mókuskerék, még ellennék magamban a gondolataimmal meg a cikkeimmel, nehéz elindítani az új napot. Nem tudom, más is van-e így ezzel.

2022. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, ahogy az előttem szólók is írták, lehet bioritmus, és kialvatlanság is az ok, és az is lehet, hogy szimplán ilyen vagy. Nekem amúgy ez nagyon fura, hogy embereknek milyen elvárásaik vannak a másikkal szemben. Aki ennyire nem tud elfogadó lenni, azzal szerintem vannak gondok... Ha valaki nem tetszik valakinek, azt megértem, vagy ha tényleg komoly indok van, amit nem tud elfogadni (pl. dohányzás, vagy egyéb káros szenvedélyek, csúnya beszéd, hívőnél hitetlen fél, vagy katolikusnál protestáns, vagy keresztény vs nem keresztény (buddhista, muszlim stb), ezeket értem, de az, hogy valaki reggel csendesebb??? :-O De persze, kinek a pap, kinek a papné...).
2022. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:
67%

Egyrészt ahogyan itt írták, bioritmus.

Másrészt sokban függ az ember energia szintje attól, mennyire van karban tartva a teste. A test is olyan, mint a szeretet, minél többet adsz neki, annál több lesz belőle.

Aki rendszeresen edz - Bár edzés közben energiát veszít - annak az energia szintje jóval magasabb átlagosan mint aki nem.

És a "káros szenvedélyek" drogok, cigi... is sok energiát vesz el az embertől.

Sőt, a kávé és energia italok is. Ha megiszod felmegy az energia szinted, de amint elmúlik a hatása, kevesebből kell gazdálkodnia a szervezetednek, ezért alacsonyabb lesz.

2022. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!