Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ilyen esetben?

Egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A kislányom 7 éves.

És létrehoztam egy fb csoportot az osztálytársak szüleinek.

Tök jól működik.

A múlt héten viszont a kislányom legjobb barátnőjének a szülei kommenteltek.

Anyuka kb ezt-rendben az osztálykép így meg úgy...

Erre reagált apuka

-ide tudsz írogatni, de felvenni a telefont hogy tudjak beszélni a kisgyerekemmel azt nem.

Mi az ellennevelés ha nem ez?

Megtiltod a gyerekemnek hogy beszéljen velem?


A kislány szülei másfél éve külön élnek.


Én másnap tiltottam az apukát a csoportból ezért.

Ő meg írt nekem nekem messengeren, hogy a legszigorúbb csoportokban is először fogyelmeztetik a tagot tiltás előtt.

De én, mivel egy elfogult nőszemély vagyok azonnal tiltom, és ezzel elősegítem az ellennevelő anyuka tervét ami engem minősít.

És így már gyakorlatilag semmit sem fog tudni a gyerekéről amíg meg nem nyeri az elhelyezési pert.

És ami után kiíratja ebből az alja iskolából és alja szülői közösségből a gyerekét.


Én pedig most őrlődöm.

Hogy most én voltam a paraszt?

Vagy jól döntöttem?

Am ma volt az évzáró és ez a pali is ott volt.

De se én se a férjem nem mertünk köszönni neki vagy rá nézni mert egy magas kigyúrt pali és látszott rajta hogy be van rágva a tiltas miatt és csak a gyerekek miatt fékezi magát.


2022. jún. 20. 22:42
 1/2 anonim válasza:
75%
Mi ez a hebehurgya írás? 80%-a érthetetlen katyvasz, mint az életed valószínű. Fogalmazd meg érthetően, utána lesz válasz.
2022. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Végúlis jól látod. Egy elfogult büdös bunkó vagy. Ahogy kiveszem az történt hogy apu hívta a gyerekét, ellennevelő anyu kinyomta hogy kiba sszon vele...apu elkezdett aggódni hogy mi lehet a gyerekével és kétsegbe eséseben látta a csoport bejegyzést amire reagált.


Szerintem te nem fogod fel hogy ez a férfi elveszítette a gyerekét anyu miatt...de minden gondolata a kisgyereke.

Retardált ostoba vagy amiért tiltottad.

2022. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!