Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az életetek melyik szakaszára...

Az életetek melyik szakaszára vagytok legbüszkébbek, melyik sikerült a legjobban eddig? És miért?

Figyelt kérdés

Itt számít az életkor is, hogy épp hol tartasz. Optimális lenne, ha mindenki halála előtti héten válaszolna, de nyilván akkor lehet más fontosabb dologgal lesz elfoglalva... és én sem bírom kivárni! :)

Ha valamelyik rész egybeesik, akkor a jelentősebbet jelöljétek.


1. és utolsó választ erős kétséggel fogadom.



2022. jún. 25. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Bölcsödés időszak, illetve a születés és a óvoda közötti időszak mert nem voltam bölcsödés.
Óvodás időszak
Általános iskolás időszak
Középiskolás időszak
Felsőoktatás
Első munkahelyek a házasságomig
Házasság és vagy gyereknevelés és, vagy az aktív munkával töltött évek. Középkor.
Nyugdíj előtti 10-15 év, amikor már jobban kerestem, és,vagy a gyerekek részben kirepültek élveztem az életet.
Nyugdíjas időszak: aktív pihenős évek, kevés egészségügyi gond, unokázás, hobbik
Késői nyugdíjas évek: gondozás, szanatórium, otthon, részleges önellátás, betegségek
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Középiskolai...tele voltam csajokkal, barátokkal, bulik, nyaralások minden...soha nem voltam magányos, boldog voltam.


De nagyon hamar elment az idő :/ most már egy hulladék ahhoz képest minden 29f

2022. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ilyen válaszok érdekelnének. Fura de nekem akkor m ég nem indult be az élet egyáltalán...
2022. jún. 25. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
18-19 éves korom volt az egyik legszebb, viszont bizonyos tekintetbe mindegyiknek megvan a maga szépsége.
2022. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát... Ilyet nem tudok megnevezni. 25 éves férfi vagyok, most KEZD valamelyest alakulgatni a helyzet,de az elvesztegetett éveket mindig is sajnálni fogom.
2022. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 22-24 éves korom közötti időszakra. Addig éltem valahogy, viszonylag vízszintes vonallal volt jellemezhető a rejlődésem: tettem a dolgom, de azért nem különösebben igyekeztem.


Én ebben a két évben váltottam meg a saját világom, kezdtem el odafigyelni magamra, észnél lenni és tudatában lenni annak, hogy az idő ketyeg és ezt jóra kellene fordítani, meg kellene pörgetni, különben olyan ember leszek a 30-as éveimre, mint amilyennek az átlagot tartják és ami miatt mindenki pánikol huszonévesen. Én nem akartam pánikolni, én tiszta lelkiismeretet akartam és élvezni a munkám eredményét. Nem akartam ezt a B oldal érzést az életembe és most sem akarom, még jó 25 évig.


És most, 25 évesen úgy érzem, hogy igen, visszarántottam azt a kormányt és felfelé haladok. Lepipálom a 21 éves énem megjelenésben, egészségben, magánéletben, karrierben, mindenhogy. Sehol sincs az akkori énem a mostanihoz képest. És úgy érzem, olyan 30-assá tudok válni a következő 5 évben, akire én is azt tudom mondani, hogy igen, neki bejött az élet.

2022. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. ez jól hangzik és elég tudatos? Megírod miben változtattál, milyen elvek alapján, ami ilyen sikeres lett?
2022. jún. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!