Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit értetek el eddig az...

Mit értetek el eddig az életetekben? Mire vagytok a legbüszkébbek? Mit nem értetek el, amit a korosztályotok nagy átlagban már igen? Mire nem vagytok büszkék, hogy nem értetek el?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2021. máj. 1. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy semmit. Azt hogy még nem haltam meg. 23
2021. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Meleg.
2021. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Megdugtam egy busznyi k.rvát. Nem ilyen kisbusznyit, inkább ilyen csuklós volánbusznyit. Ezen kívül nem sok mindenre lehetek büszke. 40 F
2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok. Semmit ami ne lenne már átalgos manapság. Tudok valamennyire németül meg angolul, van egy diplomám, volt már munkahelyem (ami jelenleg nincs) és van párom. Ezeken az "alap" dolgokon kívül még semmit nem tudtam letenni az asztalra. Se ház, se kocsi, se karrier, se gyerek, se nagy utazások.
2021. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Büszke vagyok rá,hogy érettségi után Finnországban tanulhattam, utána letettem egy szakmát, és elkezdtem dolgozni. Közben lett még 4 szakmám! 24évesen 2 darab több milliós motorom volt ,mert lazán belefért. 25évesen vettem egy autót is majd 30. Születésnapomra hitel nélkül készpénzért vettem egy lakást.

Eddig a diákmunkán kívül egyetlen munkahelyem volt csak,immár 10éve!



Amire nem vagyok büszke: Édesapám halála után magamba fordultam, nagyon nincsenek barátaim, mivel antiszociális voltam, ráadásul csunya kopasz és duci srác is így valahogy a nőkkel nem tudtam barátságon túl jutni. 24évesen csókolóztam elsőnek, sosem feküdtem le senkivel, az egyetlen szex élményem a legjobb lánybarátommal volt.

Az a helyzet,hogy pénzügyileg mindenem van,de rájöttem,hogy mindez semmit sem ér,ha egyedül vagyok. Látom a testvéreim mennyi boldogsagot adnak a gyerekek és bármennyire is szeretnék valakit egyszerüen nem megy. Ráadásul 30évesen már ugye illene "tapasztaltnak lenni"

Szóval a külvilág csak egy sikeres 30éves srácot lát én meg úgy erzem egyedül pusztulok el☹️

2021. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

“sosem feküdtem le senkivel, az egyetlen szex élményem a legjobb lánybarátommal volt.“


WTF....?? Most melyik???

2021. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Aktus nem volt, de lehetett valami más, petting, orál, gondolom én. Sok magányos ember van a világon, szomorú ez.
2021. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Mit értetek el eddig az életetekben?

Középvezető vagyok egy autóipari cégnél, ritka, sportos autó, saját lakás

Mire vagytok a legbüszkébbek?

A szakmai sikereimre és az autómra

Mit nem értetek el, amit a korosztályotok nagy átlagban már igen?

Család, gyerek. De nem is akarok, szóval nem para

Mire nem vagytok büszkék, hogy nem értetek el?

Rendezetlen magánélet, egészségtelen életmód, elhízás stb.

2021. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Van 3 nyelvvizsgám. Felvettek egyetemre (reál szak. Ezt csak azért írom, hogy látszódjon, hogy ez nem függ össze a nyelvvizsgákkal), felfedezett egy-két tanár annyira, hogy kérik (egymástól független, különböző munkákhoz), hogy dolgozzak velük . Tudok kb 3-5 hangszeren játszani valamennyire. Van amelyikkel versenyeztem, van, amelyik alig megy. Mindezek mellett, amíg volt nyitva terem, rendszeresen sportoltam. Van jogsim.

Arra vagyok büszke, hogy jól osztom be az időmet, jut a barátaimra is, a hobbimra és a tanulásra is.

Büszke vagyok arra is, hogy végül megtaláltam azt, amit a hivatásomnak mondhatok. Egyébként magára a szakra is büszke vagyok.

Büszke vagyok arra, hogy vannak olyan barátságaim, amelyek már 5-10-15 éve tartanak.

Természetesen nagyon hálás vagyok a családomnak, akik olyan környezetet biztositottak nekem, hogy ez mind lehetővé váljon.


Amiben le vagyok maradva, hogy még sosem volt párkapcsolatom, bár lehetőség lett volna rá. Illetve elég lusta is vagyok. Pl későn tanultam meg főzni, meg ilyen ház körüli dolgokban még fejlődnöm kell, de egyébként gyorsan fejlődök. Elég gyerekes is vagyok. Életképességből is az egyetem óta fejlődtem sokat, de még bőven van hova.


19 éves vagyok.

2021. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit értetek el eddig az életetekben?


Egy állami szervnél dolgozom, átlagos, de nem lepusztult autó, felújítandó saját lakás.



Mit nem értetek el, amit a korosztályotok nagy átlagban már igen?


Feleség, család.


Mire nem vagytok büszkék, hogy nem értetek el?


Rendezetlen magánélet, igénytelen körülmények, alkoholizmus.

2021. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!