Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg velem van a baj,vagy...

Tényleg velem van a baj,vagy jogos hogy rossz kedvem van emiatt ?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem,hogy nem tartozok sehova,hogy az emberek erzelemmentesek,miközben én hihetetlen érzékeny vagyok mindenre.Segitek másoknak,érdekel a másik,foglalkozok velük,aztán ők le se sz*rnak.Tobbszor vertek át,utána mindig elmaganyosodtam,elzárkóztak másoktól,de aztán végül mindig jött valaki,akinek nyitottam.De sose jól sült el.Nem érzem magam különlegesnek a másik szemében,elviseljük egymást amikor együtt vagyunk,de ennyi.Van egy srác,aki mindenkivel joba van.Kicsit olyan,mintha senki nem érdekelne igazán.Nem szeret senkit.Mindenkivel el van,mindenkivel tud kommunikálni,én eleinte azt hittem különleges vagyok számára,aztán másokkal hasonlított össze,végül a végén mikor elmondtam neki ezt,amit itt leírtam az volt a válasza,hogy nem kell mindig áldozatot játszani.A csajszik,akikkel meg mindent megosztottam,a legmélyebb fajdalmaimat konkrétan atgazoltak rajtam,semmibe vették.Tenyleg ennyire erzelemmentesek az emberek?Hogy tudjak így mosolyogni?Olyan rossz érzés hogy nem vagyok senkinek fontos.

Kimozdulni sincs mar kedvem mert tudom ,hogy ahová megyek(iskolakozpsseg)egymást beszélik ki folyamatosan.Azt várom hogy kedveljenek,de valamiért annyira kitunok.Probaltam közös programokat szervezni velük,de senki nem foglalkozott velem.Elegem van a probalkozasokbol,viszont nem bírom a magányt.Pedig így csak azt érzem hogy folyamatosan megalazom magam.Foleg a srácnal,akit megkedveltem,aztán már párszor elküldtem hogy hagyjon,nem hagyott aztán csak oda jutottunk vissza hogy megyek vele mindenfele de többször is alaigazolja,hogy én se vagyok más mint a többi.Termeszetesen nem szó szerint.En csak szeretnék különleges lenni valakinek.

Mi történik a világban,hogy mindenki ennyire tesz a másikra,?régen nem így volt.Es nekem mit kéne tennem,hogy ne fájjon?


2022. jún. 26. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Haj-jaj... Hát, jogos, hogy rossz kedved van emiatt, ez teljesen normális. Gondolom, te is érzed, hogy a helyzetedre nem nagyon lehet mit mondani... Talán csak azt, hogy akkor vegyél egy kiskutyát, hátha az majd jobban megbecsül. Fiatalnak hangzol, előtted még az élet, ha most ebben a suliban nem is, az élet későbbi szakaszaiban nagy eséllyel megadathat neked még pár jó kapcsolat. Van, akinek az élete, úgymond, később érik be. Próbálj meg ne nagyon elkeseredni, meg valahogyan újra meg újra erőt gyűjteni. Biztos találnál más közösségeket is valamilyen hobbi révén, hátha ott találnál magadnak jobb társakat is. De ha minden kötél szakad és később sem lesz jobb a helyzeted, tudd, hogy sokan vannak így, nem vagy egyedül és ettől nem vagy kevésbé értékes emberi lény.
2022. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!