Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg segit elfelejteni...

Tenyleg segit elfelejteni valakit, ha mindig a rossz tulajdonsagaira koncentralok? Hogy lehet egyaltalan elfogadni azt, hogy nem kellek valakinek, akit en az igazinak hittem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert akkor is vele foglalkozol.

Ha elakarod felejteni, egyáltalán nem szabad foglalkoznod vele. Lehet, hogy nehéznek hangzik, de ez az egyetlen módja. Foglalkozz mással, másokkal és idővel elhalványulnak majd az emlékek és érzések.

2016. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg 1 honapig itthon vagyok, semmi ismerosom nincs itt, szoval egesz nap itthon vagyok. Nem tudom mit csinalni, ha felkelek ragondolok, mielott lefekszem szinten... Mire gondoljak, ha nem ra?
2016. aug. 29. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. Olvass, menj el túrázni, sétálni. Ismerkedj másokkal. Takaríts otthon stb. Nem unatkozni kell, és nyalogatni a sebeidet, állandóan az exre gondolni. Így nem fogsz túllépni rajta. Keress másik embert aki kelleni fog neked.
2016. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!