Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkozgassak, beszélgessek...

Találkozgassak, beszélgessek vele ezek után?

Figyelt kérdés

Nemrégiben ideköltözött egy velem egyidős srác a faluba.

Szoktam sétálgatni az erdős részen. Szokta sétáltatni a kutyáit, így ismerkedtünk meg.

Kicsit furcsa vagy nem tudom hogy mondjam, mintha nem lenne százas vagy nem tudom, a menése is egy kicsit furcsa.

De jól elszoktunk beszélgetni dolgokról. Meg tök rendes gyereknek tűnik. Ment dolgozni gyárba, csak középiskoláig tanult, nem ment főiskolába, egyetemre.

Borsod megyéből jött, nem roma. Kiderült beszélgetésünk során, hogy van egy unokatestvére, aki meglopta az édesanyját, nagyanyját. Nagyon szégyenli, mondta nekem. Állítólag rossz társaságba keveredett. Pont most ballagott 8.-ból, szakmunkásképzőbe megy és félti őt a "különböző" alakoktól. Mennek holnap hozzájuk, s mondta nekem a srác, hogy nem tudja hogy hova rejtse a konzolját.

Facebook-on nézegettem a családját, rokonjait és hát olyanok mintha kicsit lepukkantak lennének. Az édesanyja például ilyen tükrös "ribis" képeket rakott ki magáról régebben. A lakásuk olyan kicsit, mintha nem lenne rendezett. A lopós unokatestvért is megnéztem, és tényleg ilyen gengszter féle gyerek, cigányos pózban áll a képen. Kérdeztem hogy agresszív, verekedős-e, azt mondta hogy nem.

Mi a véleményetek?


2022. jún. 28. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kamu.
2022. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

”Mi a véleményetek?”


Az, hogy kamu.

2022. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most mit nem hisztek el?
2022. jún. 28. 23:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Magadról egy mukkot nem írtál. Saját háztartást vezetsz? Neked van diplomád, munkád? Hány éves vagy? Mik a terveid?
2022. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

”Az édesanyja például ilyen tükrös "ribis" képeket rakott ki magáról régebben.”


Ezt mondjuk elhiszem.

2022. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Először is a gyakorikerdesek.hu nem támogatja a nyílt rasszizmust. Mi a baj a járásával ha jó a nezese amúgy xd na és miez ez a goldiggereskedés...és vidéki kirekesztés. Bíróságra fogom terelni az ügyet, most még nevetel de majd...a többit már tudod.
2022. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
dobj egy üzit, hátha tudok segíteni:)
2022. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Még középiskolába járok, megyek fősulira.

Ezeket a dolgokat pedig azért írtam, hogy tudjátok mi merre hány méter.

2022. jún. 28. 23:18
 9/21 A kérdező kommentje:
Mi rasszizmus ebben a kérdésben?
2022. jún. 28. 23:19
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha mész fősulira, ott könnyen kereshetsz hasonló ambíciókkal rendelkező férfit. Egyébként egy dolgos férfi, aki nem iszik, nincsenek irreális elvárásai szerintem nem olyan rossz választás.
2022. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!