Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkozgassak, beszélgessek...

Találkozgassak, beszélgessek vele ezek után?

Figyelt kérdés

Nemrégiben ideköltözött egy velem egyidős srác a faluba.

Szoktam sétálgatni az erdős részen. Szokta sétáltatni a kutyáit, így ismerkedtünk meg.

Kicsit furcsa vagy nem tudom hogy mondjam, mintha nem lenne százas vagy nem tudom, a menése is egy kicsit furcsa.

De jól elszoktunk beszélgetni dolgokról. Meg tök rendes gyereknek tűnik. Ment dolgozni gyárba, csak középiskoláig tanult, nem ment főiskolába, egyetemre.

Borsod megyéből jött, nem roma. Kiderült beszélgetésünk során, hogy van egy unokatestvére, aki meglopta az édesanyját, nagyanyját. Nagyon szégyenli, mondta nekem. Állítólag rossz társaságba keveredett. Pont most ballagott 8.-ból, szakmunkásképzőbe megy és félti őt a "különböző" alakoktól. Mennek holnap hozzájuk, s mondta nekem a srác, hogy nem tudja hogy hova rejtse a konzolját.

Facebook-on nézegettem a családját, rokonjait és hát olyanok mintha kicsit lepukkantak lennének. Az édesanyja például ilyen tükrös "ribis" képeket rakott ki magáról régebben. A lakásuk olyan kicsit, mintha nem lenne rendezett. A lopós unokatestvért is megnéztem, és tényleg ilyen gengszter féle gyerek, cigányos pózban áll a képen. Kérdeztem hogy agresszív, verekedős-e, azt mondta hogy nem.

Mi a véleményetek?


2022. jún. 28. 23:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szerintem kihagytam, hogy mindketten ff vagyunk.

A találkozgatást meg úgy értem, hogy összejárni.

2022. jún. 28. 23:26
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, ide mindenki mindenhova beírja hogy kamu. Mindjárt elolvasom mit írtál, csak ezt le akartam írni, hogy xard le őket.
2022. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12


Hirtelen nem értettem, hogy a fax bajuk van

2022. jún. 28. 23:29
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyidősek vagytok, de ő befejezte a középiskolát, te meg nem, hmm.
2022. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mivel ő 20, én 18 plusz én evvesztes vagyok meg előkészítős
2022. jún. 28. 23:32
 16/21 A kérdező kommentje:
#15 nem kell kombinálni :)
2022. jún. 28. 23:32
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát figyi, ha te nem házasodni akarsz vele, akkor ne vedd ebbe bele a családját.


Attól, hogy xar a rokonsága, lehet ő ebből kitörne és nehezen haverkodik, mert őszinte és elitélik, ha elsumákolja és kiderül is elítélik.


Amúgy én is voltam hasonló cipőben, mint a haverod.

Elmondtam vakinek, hogy egy fura pasi rámkattant és bújkálok előle. Akinek meséltem azóta mindig feltűnően nem ér rá velem találkozni. Azóta megtanultam befogni a számat.

2022. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

13, nem benyalok, de már az én kérdésem alá is odaírták egyszer, hogy ez biztos kamu.

15, ugyanmár, mi van akkor amikor valaki évvesztes és évet is ismétel egy 5 osztályos gimiben? 20-21 évesen érettségizik, a többi 20-21 éves meg már rég egyetemista. De még ennyire komplikálni sem kell, van aki 17 évesen már leérettségizett és július/augusztusban tölti be a 18-at, van aki évvesztesen csak 18-19 évesen érettségizik.

2022. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

19!


Mert biztos kamu is volt.

2022. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért számít milyen a járása vagy a családja ha te amúgy jól elbeszélgetsz vele?

Férfiak vagytok , nem párkapcsolatról beszélünk. Ha amúgy jó fej miért ne haverkodhatnál vele?

Én 11.ben otthagytam a sulit, a szüleim alkoholisták, az unokatesóm 7 éve börtönben ül. Csúnya lenne ha ezért nem állna szóba velem senki...

Ne legyél felszínes

2022. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!