Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan idegen ember az...

Van olyan idegen ember az életedben, akit nagyon szerettél volna megtalálni (neten), de sosem sikerült?

Figyelt kérdés
Hogy dolgoztad fel?

2022. jún. 30. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a kérdést. Társkeresés?

Milyen esetben lehet keresni idegen embert a neten máshogy?

Van egy rahedli rokonom, akit nem ismerek, de nem is keresem őket a neten. Nem voltunk kapcsolatban, páran bejelöltek egy temetés után, ha feldobja a Face a szülinapjukat, és van időm írok. Ők sem fektetnek több energiát a dologba, ugyanúgy idegenek maradtunk.

2022. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aha, volt egy lány gimiben, akit sokszor láttam az ebédlőben, és elég szimpatikus volt. Következő évben eszméltem rá, hogy végzős volt, és már elballagott.

Próbáltam megkeresni facebookon évkönyv alapján, de nem találtam..

2022. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.
2022. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*eleve nem is volt ilyen, szóval nem is akartam senkit így megtalálni.
2022. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok szép, érdekes embert látok az utcákon, de nem kezdem el keresni, mert tudom, full esélyem nem lenne velük szemben.
2022. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy olyan alkalomra emlékszem, hogy nagyon szerettem volna egy srácot megtalálni neten, de nem ment. Diákmunkán láttam 1-2 alkalommal, teljesen más helyre beosztva, a keresztnevét is csak utolsó nap tudtam meg.

Sokáig bántott, de igyekeztem hamar túllendülni rajta.

2022. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!