Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakinek nagyon tetszek,...

Ha valakinek nagyon tetszek, akkor nem hagy csak úgy elsétálni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen próbálkozik jeltől függetlenül vagy kivárja míg adok valami jelet?

2022. júl. 2. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
?? Mármint hol? Az utcán, buliban, cégben? Nem mindegy!
2022. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, úgy általánosságban.
2022. júl. 2. 00:36
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog.En egy pasival meg akartam szakitani a kapcsolatot,elmondtam neki hogyha igy csinal elkoszonunk egymastol.Azota fel hogy elmegyek es nem lat tobbe.Jelet adta tetszesenek. :)
2022. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Utcára gondoltál nem? Ha tetszik nekem egy lány,és megnéz úgy hogy észreveszem,nem hagyom elmenni:)
2022. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
En csak akkor megyek ra ha latom h enis bejovok 😃
2022. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet csak a megérzéseim akarnak becsapni, de teljesen azt éreztem, mintha le akart volna szólítani, de zenét hallgattam. Visszagondolva, amikor hangerőt állítottam a fülhallgatón, akkor úgy rémlik, hogy figyelt, ill. akkor is, amikor az irányába néztem a kivetítőre és ő is ránézett utána. Nem tudom, lehet csak képzelgés, de nem lett belőle semmi. Én is későn kapcsoltam.
2022. júl. 2. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynálak.
2022. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

#4:

Ezt meg hogy érted? Megfogod a karját és nem engeded el? Úgy, hogy nem is ismered? Csak mert az bűncselekmény, apukám.

2022. júl. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!