Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden normális ember képes...

Minden normális ember képes összeszedni valakit, csak én nem. Hogy lehetek ilyen nyomorult?

Figyelt kérdés
Látom, hogy mindenki megy össze-vissza a barátjával/barátnőjével, míg én azon tudok csak elmélkedni, hogy miért kell olyan félénknek lennem, hogy minden számomra fontos emberi kapcsolatot elrontsak ezzel.

2022. júl. 4. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ismerkedj a neten. Könnyebb, egyszerűbb.
2022. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt 29 évesen de az élet könnyen vehet 180°os fordultatot csak rajtad múlik.
2022. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, bár így lenne. Vagyis majdnem így lehetett volna talán, ha nem vagyok egy félénk idióta.
2022. júl. 4. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte az ismerkedésnél és a másik fél tudja azt, hogy félénk vagy és ilyen problémáid vannak. Ha tud róla, hogy milyen vagy valójában akkor lehet Te is megkönnyebülsz, hogy ő tisztában van a helyzeteddel, és még az is lehet, hogy segít abban, hogy felóldodj egy-egy találkozásnál, aztán utána már magadtól is minden fog menni.
2022. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, de így már rontottam el valakivel, akivel nagyon nagyon nagyon nem akartam!!
2022. júl. 4. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő mégsem illett hozzád. Ne kötelezően akarj társat találni magadnak mindenáron csak azért, hogy legyen. Azzal legyél együtt, aki el is fogad olyannak amilyen vagy. De amúgy nyilván egy kis segítség kell, hogy fellazulj, és ebbe egy jó partner tud segíteni. De mondjuk párszor pszichológushoz se hátrány elmenni. Ezért vannak, nem szégyen, na meg úgyse tudja meg senki, hogy voltál.
2022. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos még addig se jutottunk el, hogy kiderüljön, hogy összeillenénk-e.
2022. júl. 4. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadra!

Járj emberek közé!

Ne játssz szerepet!

Ne legyél szükségtelenül bizalmatlan, barátságtalan!

Előbb-utóbb felfigyel rád is valaki.

2022. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok senkit, nyugi. Én is nyomorult vagyok. Egy éve nincs senkim.
2022. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!