Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudok normális lányokkal...

Hol tudok normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy marha régen találkoztam már korombeli lánnyal, és fogalmam sincs hogy kell velük szóba állni..

2022. júl. 3. 14:20
 1/10 anonim válasza:
Ez korodtól függhet például...
2022. júl. 3. 14:32
 2/10 anonim válasza:
Képzeletföldén. Csak ott léteznek.
2022. júl. 3. 14:45
 3/10 A kérdező kommentje:
18/F vagyok
2022. júl. 3. 15:03
 4/10 anonim válasza:
Hát... esetleg megpróbálkozhatsz társkereső oldalakon is. Vagy őszintén nem igazán tudom...
2022. júl. 3. 15:13
 5/10 anonim válasza:
Definiáld kérlek neked mi a normális, mert ugye ez is relatív, ahogy a szépség is... hidd el máris előbbre leszel, ha konkrétan meg tudod fogalmazni neked mi erről a személyes elképzelésed.
2022. júl. 3. 17:58
 6/10 anonim válasza:
Álmodban, beszélgess a fákkal fűvel növényekkel és közösülj az állatokkal! Mert ők hajlamosak kielégíteni vágyaidat... Nem minden nő képes kielégültséget örömet okozni... Ezért vannak az állatok, tök buli, próbáld ki... Szerencsétleneknek ez a sorsuk....
2022. júl. 7. 10:52
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os, tapasztalatból mondod?
2022. júl. 9. 21:04
 8/10 anonim válasza:
Hát tudod az unalomtól bekattanok... A magánytól szintén be lehet kattanni... De csináld azt ami jó.
2022. júl. 10. 10:12
 9/10 anonim válasza:
Figyelj! Normális lányok mindenütt vannak csak keresni kell a társaságukat... Aki flegma és nem is akar tőled semmit sem azt hanyagold.... Csak kedves lányokkal próbálkozz...
2022. júl. 10. 10:19
 10/10 anonim válasza:
Én is sokáig abban a hitben voltam, hogy "normális" lányok már nem léteznek... de az igazság az, hogy akad bőven, csak épp rossz helyen keresgélsz. Tapasztalatból mondom, hogy az értelmes, "normális" lányok nem online társkeresőznek. Legalábbis nem a húspiac platformon lógnak. Ha van hobbid, akkor keress az alapján barátnőt és garantált lesz a siker.
2022. júl. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!