Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez sokáig téma...

Szerintetek ez sokáig téma lesz a társaságban? A puncimon fognak "csámcsogni"?

Figyelt kérdés
A napokban egy nagy társasággal elmentünk egy házibuliba a balatonra aminek volt privát strandja, és miután elég sokat ittunk valakinek támadt egy olyan ötlete, hogy fürödjünk pucéran. Én benne voltam a buliban, kb 15-en mentünk be és 5 ön nem, viszont ők is a partról figyeltek. Nekem van meghagyva egy vasagabb csík a szeméremdombomon, ami gyengébb fénynél is jól látszott amikor levetköztem. És ahogy én láttam a többiek mind teljesen csupaszok voltak lent, még a fiuk is. És amikor kijöttem az egyik lány elég hangosan megkérdezte, hogy : "Wao, neked szőrös a pinád?" És akkor elégge eszégyelltem magam. Vajon ezt beszélik most ?

2022. júl. 7. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Szeretem ha nem teljesen csupasz. Nőiesebb ha van egy kis szőr. 👍
2022. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban én is voltam,ott nekem is így rákérdeztek,de utólag már nem került szóba
2022. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
96%
Elég egy paraszt társaság lehet :D
2022. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Légy büszke és önmagad. Ne légy birka. Ha így tetszik így hordjad.
2022. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
sok simp helyeselni fogja a szoros pnat is, de a valosag az, hogy ki a fsz hordja meg szorosen manapsag? sokkal higienikusabb szortelenul, az esztetikarol mar nem is beszelve. egyebkent rohognek rajta par napig, aztan elfelejtik
2022. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az a gáz ha valakinek full csupasz
2022. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
#5 A higiénia nem ez. Idióta.
2022. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Ki a fsz hordja szőrösen? Pl akinek így tetszik, vagy aki tudja hogy a higiénia nem ott kezdődik, hogy minden szőrt eltávolítunk a testünkről…

Az a lényeg kérdező, hogy sose akarj másoknak megfelelni, mert ez lehetetlen! Úgy éld az életed, és csinálj azt a testeddel, ami neked tetszik.

Nekem teljesen természetes a puncim szőre. És imádják a pasik.

Aki szerint meg igénytelen vagy, ha így hordod, mondd neki, hogy a higiénia nem arról szól, hogy ki jár gyakrabban szőrteleníteni

2022. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Jól érzed magad úgy? Kit érdekel más hogy hordja.


Nem mondom h a lábad kezed bikinivonal szőrös legyen, de a punci meg a popsinal miért ne lehetne

2022. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Sok férfinak ez tetszik, nekem is pl.
2022. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!