Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszervezett egy plusz tagot...

Beszervezett egy plusz tagot a fesztiválra, szerintetek nem lesz ez így rossz?

Figyelt kérdés

Megyünk fesztiválozni jövő hétvégén a legjobb barátnőmmel, neki a nővérével, a barátjával és egy fiú osztálytársammal. Vegyesen vagyunk, 16 éves vagyok én, a legjobb barátnőm, a nővére 20 és a legidősebb aki jön velünk az a nővére barátja, asszem 22 éves. A fiú osztálytársam, aki szintén 16, beszervezett egy srácot, aki 18 éves, és mi nem is ismerjük. Én meg nem vagyok az a közvetlen típus, aki mindenféle idegennel leáll jópofizni... Meg ez az osztálytársunk eléggé részeges, gondolom milyen az a haverja is...

Nem tudom mit tegyek, egyikünk se örül nagyon ennek, de be adtam a derekam. Viszont az a baj, hogy lesz egy koncert a fesztiválon, ahová csak a két srác jön velem, barátnőmék (nővére, barátja) aközben másikra mennek. Ez meg lehet fél -1 óra. Addig meg hármasban legyek velük? Anyám így alig engedett el, hogy ott lesz a fiú osztálytársam, mert anyám tudja, hogy bejövök neki, és félt de én lekoptattam ezt a fiút. Ha megtudná hogy még egy idegen 18 éves srác is jön, tuti nem mehetnék. Lehet túl parázom kicsit, de ismerem ezt a srácot ha iszik akkor balhézik, nyomul, meg nincs magánál. Ha ezek ketten elkezdenek inni, akkor ott baj lesz, és a legjobb barátnőm nővére cirkuszt fog rendezni, az hótziher.



2022. júl. 13. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fesztoval is tele lesz részegekkel.
2022. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért akarja vinni, mert neked a barátnődön kívül két rokonod is megy, és hogy neki ne csak két osztálytársa legyen ott. Más kérdés. ha nem olyan visszahúzódó. Nem is húzom tovább: mi a jó életért megy veletek az első fiú?
2022. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!