Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen lenne a világ Facebook...

Milyen lenne a világ Facebook nélkül 2022-ben?

Figyelt kérdés
Ha az internet jelentősége ugyanaz lenne mostanra mint egyébként, viszont nem indult volna hódító útjára a fb és társai, de elsősorban a fb nélküli életre értem.
2022. júl. 15. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Csodás lenne, normálisabb. A fc a pokol tornáca, a világállam virtuális képe.
2022. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Fb helyett lenne más agyprogramozó platform. Akik pénzelik ezeket, azok nélkül milyen lenne a világ?
2022. júl. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Számmra ugyanolyan lenne a világ mert nincs facebook regisztrációm.


38 F

2022. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Remélem megszűnik mielőbb
2022. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az nem lenne, lenne más.
2022. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ki tudja?

Most már amúgy sem a facebook a menő, de mivel amikor az lett, akkor kvázi pont a közösségi oldalak voltak a minden, így lett volna helyette más.

Szerintem kábé ugyanilyen lenne.

Facebook is azért lett ilyen, mert ilyen igény volt rá akkor.


Pont ahogy régebben is, ha valamelyik cég elcseszte jött helyette más, akár a videókazettáknál akár máshol.

Mindegy melyik brand név az uralkodó, ha nem az lenne, jönne egy szinte ugyanolyan.

2022. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Sokkal jobb lenne.
2022. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csodás lenne, normálisabb. A fc a pokol tornáca, a világállam virtuális képe."


Akik ilyeneket írnak, meg gondolnak 99%-ban van fészük. Meg ha górcső alá vesszük az én személyes ismerőseimet, mindenki tudatában van azzal, hogy "tudjuk, hogy a facebook kémprogram" (amúgy nem az, rosszabb.)


Mégis mindenki lubickol a fosban.


Én töröltem magam 4 éve és tökéletesen megvagyok nélküle. Nagyon rossz sokszor, hogy nem tudok ezzel meg azzal AZONNAL kapcsolatba lépni - munka, képzés. De inkább ez, minthogy digitális diktatúra "polgára" legyek.


Meg szerintem jelzés értékű, hogy olyan emberek törölték magukat, akik anno a hálózatokról írtak, meg fészbuk szerűségekről fantáziáltak.


De befejezem a mondandóm, mert úgy is nemsokára mindenki VR-t húz a fejére, aztán négykézlábra "áll" a fene nagy Metaverzumban.

2022. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem nincs fb es kivanom hogy az osszes ilyen sz@rt betiltlsak es vegre terjenek vissza az emberek a valosagba es a jelenbe meet semmi mas nem megy csak gorgeti az ember a hulye videokat amik 'menok'

Elfajult egy ertekrend komolyan

2022. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!