Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok olyan fiatal van aki nem...

Sok olyan fiatal van aki nem jár bulizni hanem inkább otthon van?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2022. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Én senkit nem ismerek, aki bulizni jár.
2022. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon sok ilyen van. Attól függ, mi a közeg. Egy egyetemi koliban például nem sok olyat találsz, aki inkább csak ül a szobában és évi egyszer megy le inni valamit.
2022. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Már senki jár bulizni mert nem lehet ismerkedni. 90es években a diszkóban odamentem egy random csajhoz, táncoltunk, markolásztam a seggét, aztán lesmároltam. Ha szerencsém volt akkor dugás lett belőle kint a susnyásba. A mai bulihelyeken szerintem ez elképzelhetetlen.
2022. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

4

Ja, szerencsére ma már igényesebbek vagyunk annál hogy random gyerek fogdosson egy diszkóban annak reményében, hogy megbas*hat.

2022. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nem járok bulizni, de már vágyom némi szociális kapcsolatra. 20F
2022. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább otthon simseztem.
2022. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyen vagyok, ami másnak buli az nekem szenvedés....otthon a 4 fal között 1000x jobb. 19F
2022. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

#8

De a szexre azért csak vágysz

2022. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hello,van ez az oldal

[link]

Hát, ez talán annyival mérvadó a kérdés kapcsán, hogy itt minden típushoz oda van írva, hogy extrovertált, vagy introvertált,és az extrovertált az inkább kifelé a világ felé forduló, az introvertált meg nem feltétlenül annyira társasági meg partiarc. És akkor szóval ott van,hogy a társadalom hány százaléka ott van mellette, ha belemész egy típusba.

Szóval nekem csak ez jutott eszembe a kérdés kapcsán most.

Amúgy,az is fontos, hogy pl milyen időszakban,mert pl covid-időszakban,meg válság alatt pl kevesebbet mennek az emberek bulizni; az is,aki nagyon nagy partiarc. Lehet, hogy valaki covid közben töltötte be a 18-at,de lehet, hogyha nem lett volna a covid, akkor ő is sokat pl éjszakai szórakozóhelyekre eljárna; de így nem alakult ki ez nála. Vagy pl lehet,hogy valaki covid előtt nagyon nagy bulis volt, de covid alatt leszokott róla; most meg már nem is érdekli annyira; mert megszokta, átállt arra, hogy nincs buli,és most már nem is annyira hiányolja. Van, aki amúgy alapból nem annyira bulizós, de pont covidtól függetlenül akkor jött volna el a lelkében a bulizni vágyás időszaka; így nála sem alakult ki, hogy menne bulizni; de alapból pedig járna el ő.

Még ilyenekre gondolok.

2022. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!