Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudok tenni ez ellen?

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Egy meleg, kissé depressziós, befelé forduló srác vagyok. A lényeg az hogy nem vagyok társasági lény. Nehezen megy az ismerkedés, beilleszkedés egy társaságba. Ha valahogy mégis olyan szituációba kerülök legtöbbször csöndben vagyok a többiek között és meghúzódok. Sokszor csak kérdésekkel beszélek. Kijelentő mondatok alig hagyják el a szám mert nem tudok én hosszasan, egybefüggően úgy beszélni dolgokról, vagy ha igen a tekintetem mindenfelé megy csak a beszélt partner szeme felé nem. Illetve gyorsan, hadarva elmondom a mondandómat. Ez a legzavaróbb a személyiségemben, és sokszor visszakérdeznek, akár 2x is.

Nem nagyon tudok lazán és spontán beszélgetni mint mások. Feszengek közben. Emiatt nehéz barátokra is szert tennem.


Hogyan győzzem le ezt a "nem merek nagyon másokkal kommunikálni" fázist?



2022. júl. 30. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlással, bár nem értem mi köze a melegséghez
2022. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess sok emberrel, akár írásban is. (és szerintem semmi baj nincs azzal, hogy meleg vagy)
2022. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészséges dolgok következménye,tehát meg kell gyógyulnia.


Senkit nem dicsőítettek soha a gyengeségei,betegségei miatt.

Ilyen civilizáció még nem volt,nem természetes.

2022. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zigethy válasza:
Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, ezzel erősítheted az önbizalmadat, ami által egyre nyitottabbá, kezdeményezőbbé és bátrabbá válhatsz. Persze ehhez idő és sok befektetett munka is kell.
2022. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne nézegess ilyen its okay to be weak videókat!!!

Ha nem akarsz örökre ilyen maradni,akkor ne legyél egy puhány szr.

Ne fogadd el hogy az vagy,válts szemléletet.

Nem vagy az!!!

2022. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!