Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Régen piszkáltak az alakom...

Régen piszkáltak az alakom miatt most pedig nincs önbizalmam, hogy tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Régen bántottak a volt iskolámban a kinézetem miatt és a mostani sulimban egyszerűen nem tudok megnyílni az emberek felé, nem bízom meg bennük, illetve nincs túl nagy önbizalmam ami régen teljes mértékben volt.Szeretném visszakapni azt az énemet és szeretnék megint bízni jobban az emberekeben. Minden segítségnek nagyon örülök

2021. márc. 25. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit még több infó kellene.
2021. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell senkiben sem megbízni,akkor nem esik pofára az ember.

Nem kell senkinek semmi magánügyet elmondani,én már rájottem erre,mert

csak kihasználják az embert vagy kibeszélik a háta mögött.

2021. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
#2 +1 !
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ezek szerint most mar elfogadtad, hogy rossz az alakod csak az onbizalmad nem jott vissza?
2021. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21.07 sosem voltam kövér csak volt rajtam egy kis felesleg és ez miatt piszkáltak kellett valaki akin lehetett szórakozni voltak nálam sokkal ducibb emberek is az osztályban azóta nyúltam is és sokat dolgoztam az alakomon és egyre jobban szeretem és kezdem elfogadni magamat
2021. márc. 25. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
21.07 úgyhogy csak az önbizalmam nem jött vissza inkább csendesebb és visszahúzódóbb lettem
2021. márc. 25. 21:15
 7/8 A kérdező kommentje:
21.00 igen erre én is rájöttem viszont szerintem nem minden ember ugyanolyan és úgy gondolom hogy meg kell próbálnunk bíznunk az emberekben legalábbis 1 esélyt adni nekik a magánügyeket és fontosabb dolgokat tényleg óvatosan kell megosztani mert ebben a világban nagyon könnyen kihasználhatóvá tudunk vállni legalábbis ez az én véleményem
2021. márc. 25. 21:17
 8/8 A kérdező kommentje:
20.41 régen nagyon nagy volt az önbizalmam mindenkihez oda mentem és barátkoztam velük aztán bekerültem a volt sulimba ahol folyamatosan piszkáltak legtöbbször a "cucu néni itt a répa" kifejezést szerették ezután felvettek egy gimibe ami előtt megfogadtam magamnak hogy olyan leszek mint régen de nem úgy alakult ebben a sulimban nem bántanak viszont eléggé csöndes lettem és mint ahogy mondtam egyszerűen nem bírok megbízni az emberekben nagyjából ez a helyzet
2021. márc. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!