Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szedjek össze felnőtten...

Hogyan szedjek össze felnőtten barátnoket barátokat? Kényszeresen csüngök az exen es nem akarok

Figyelt kérdés

Suli stb végeztével egy barátom sem maradtm mindenki kulfoldon vagy csaladja van stb

Egymagamra maradtam

Amikor van baratom akkor vele es a haverjaikkal teljesen szines az eletem

Szakitas utan meg kb mentalis zavaraim lesznek a maganytol. De még szórakozni sincs kivel elmennem.

Tarskeresokon ki akarnak maguknak sajatitani, tehat ha megismerek egy pasit es elmegyunk szorakozni nem ismerkedhetek nem pasizhatok mellette mert otthagy egyedul ejszaka nő létemre (volt ilyenre pelda is)

Es amugyis tarskereken millio buta primitiv vagy igenytelen öreg dagadt stb van, vagy akik nem irnak vissza ghostingolnak, ha talalok egy normalisat már jo. Es azzal is ez lesz.


Kb az őrület szintjén vagyok a maganytol es mindig az exem a megmentő :( vele egybol beülünk mindenhova és pezseg az élet. De szeretnék leakadni róla!!



2022. aug. 11. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet az a baj, hogy azért keresel társkeresőn pasit, hogy elvihessen szórakozóhelyre hogy ott tovább pasizhass? vagy én vagyok a hülye
2022. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Konditermekben szoktak lenni csoportos órák, előtte-utána lehet csevegni a többiekkel, hátha ott sikerül összebarátkozni valakivel. Vagy keress egy könyvklubbot, egyesületet ami olyannal foglalkozik amit te is szeretsz.

Vagy próbáld meg feléleszteni a kapcsolatot a családos sulis barátaiddal, az hogy családjuk van nem jelenti azt hogy barátaik már nem is lehetnek.

2022. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értettem valamit félre, vagy tényleg azt csinálod, hogy elmész egy fiúval egy szórakozóhelyre, és ott a szeme láttára pasizol? És akkor még csodálkozol, hogy ott hagy? Mit csináljon, tartsa a gyertyát?
2022. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen igy volt!

Hogy majd ő csajozik lehet jonnek a haverjai is en meg siman pasizhatok. Mint 2 testver vagy ilyesmi ugy megyunk el.

Es megszivatott mert haverjai ott se voltak nem is csajozott hanem bedepressziozott attol hogy en csokoloztam valami illuminalt de helyes sraccal csak ugy miert ne.

Es mint apa a lanyát elkezdett szabalyozni hogy menjunk haza vagy otthagy!


Most unokatesomekkal(fiuk)vettem fel a kapcsolatot bulizni de hozzajuk nekem 100 km. Azaz nem lesznej mindennapos haverjaim ők se akikkel beulok barmikor barhova.


A csalados baratok nekem nem kellenek. Nem akarok gyerekezni meg főzésről beszelgetni. Ilyenek lettek.

2022. aug. 11. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Szia! Bár én lány vagyok, de kábé teljesen ugyanebbe a helyzetbe vagyok mint te, annyi hogy én most "pasizni" nem igazán vágyok mert most ért véget a kapcsolatom. Ha gondolod írhatsz, bár egyelőre én is nagyon tanácstalan vagyok. ☹️
2022. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

De te csak férfi barátokat keresel? Mert az írásodból az jött le.

Szerintem nem sok férfi akar barátzónába kerülni.

Meg azt is látom, hogy azért sem kell nő barát, mert te meg akarod hívatni magad a férfi barátoddal ide-oda.

2022. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Mennyi idős vagy, merre laksz? Nekem is mostanában lecsökkent a baráti köröm, szívesen megismerkednék új emberekkel. Jó hír, hogy a csapat jelentős része fiú, én sem érzem jól magam túl csajos társaságban, mert kevésbé lazák. :)


26n

2022. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!