Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet mondani az ilyen...

Mit lehet mondani az ilyen nőknek?

Figyelt kérdés
Mindig bele szaladok egy olyan nőbe aki pont az esetem ismerkedünk neten,discoba, vagy máshol stb és jön a kérdés “hány éves vagy” pl legutobb egy csaj idősebb volt nálam 2 évvel de azt mondta ő nem foglalkozik fiatalabbakkal ( 23 leszek a hónap végén ) neki a 30-35 körüli férfiak jönnek be . Az ilyenre még reagálni se tudok mit, max csúnyán de annyit meg nem ér az ilyen, mi a jó viszont válasz az ilyenekre? (Nyilván volt aki normális és nem ilyen gyökér de az ilyes fajta nőktől leblokkolok, egy aha és egy csá a végszó nálam)

2022. aug. 12. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek megvan a preferenciája és érthető, ha nem kezdene fiatalabbal, ő ilyen, mégis miért reagálnál negatívan? Bólintasz egyet, majd tovább állsz.
2022. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Hogy "értem, akkor sok sikert". Mi mást? Mi beszólogatni vagy dühöngeni való van ezen?
2022. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
"Elnézést nem tudtam hogy a vénemberekre buksz."
2022. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit. A #1-es jól írja.
2022. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!