Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok. Van pár film, melyet...

Lányok. Van pár film, melyet tipikusan nőknek csináltak és szerintem borzalmasak. Érthetetlen számomra, hogy miért tud bármelyikőtöknek tetszeni. El tudnátok mondani, hogy miért szeretitek egész pontosan?

Figyelt kérdés
Grease, Alkonyat(bármelyik), Grey's anatomy(sorozat), Fifty shades of grey, Closer,stb.

2015. okt. 22. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Én pl. az Alkonyatot azért szeretem mert szerintem romantikus egy kicsit. Akárhányszor megnézem Sosem tudom megunni:)
2015. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Értem.

Az nem zavar, hogy a szereplők egyszerűek mint a bot vagy hogy nincs humoruk?

Értem, fassa dolog, hogy egy 100 éves bácsi meg egy veszett kutya küzd a kegyeimért, de nincs más igény?

Ennyi elég is a romantikához?

2015. okt. 22. 20:52
 3/24 anonim válasza:
Szerintem ennek a filmnek a fő lényege a romantika
2015. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
inkább a szappanopera
2015. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ok, de ne ragadjunk le az alkonyatnál(tényleg fos), de hozzátennék még egy filmet a listámhoz: A nő

Tudjátok, ez az az iszonyat, amiben az a nyúlszájú színész Bokros Lajosnak maszkírozva zúg bele a telefonjába, miközben a munkája az, hogy mások helyett ír szerelmesleveleket...

2015. okt. 22. 21:03
 6/24 anonim válasza:

Nem tudom mások hogy vannak ezzel de szerintem a sappanopera túl nyálas, sok benne a sírás, veszekedés stb.

Nekem ez valahogy nem jön be.

2015. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Magic Mike is kimatadt. :P (Bár a felsoroltjaid közül egyett sem láttam.) Azt tudom, hogy a Magic Mike-ot miért szeretem. :P
2015. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Szerelmünk lapjai?
2015. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

A Magic mike nem volt olyan rossz, egész meglepődtem.

Amúgy a srác jól mozog, de nem rossz színésznek sem.

A sztori hülyeség és a film elég rongyrázó, amerikai hülyeség, de egy közepest még simán kaphat a film.

Csináltak már ezerszer rosszabb filmeket is...

2015. okt. 22. 21:19
 10/24 anonim ***** válasza:

Grease - mert jo a zeneje, meg alapmu


Alkonyat - egyszer nezos, bar nekem fura vampirokkal keverni a romantikat...


Grey`s anatomy - egy reszt se lattam belole, nem is erdekel


Fifty shades of Grey - mert olvastam a konyvet is, es a film kivetelesen jobb annal. nincsenek benne olyan bena monologok a csaj reszerol. de attol hogy tetszik a sztori, a valosagban nem erdekel az ilyesmi


Closer - nem lattam

2015. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!