Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire szokatlan, vagy...

Mennyire szokatlan, vagy szégyellni való hogy idén még nem strandoltam, pedig lenne rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
Nincs túl messze tőlem egy strand ill. időben, anyagilag is megengedhetném. Se tóparton, se medencés strandon nem voltam még idén strandolni. Bár szívesen mennék, nincs kivel, így nem látom értelmét. Idegennel meg csak úgy nem akarnék. Más hogy van ezzel, ti mit tennétek?

2022. aug. 14. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szokatlan
Normális
Egyéb (kifejtem)
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok, ha nem vágysz rá és nem akarsz menni, akkor nem kell menni. Ha viszont szeretnél menni, akkor baj, hogy nem mész és nem érzed jól magad.
2022. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem voltam strandon, nem is szeretem annyira. Van ilyen merevfalú medencénk a kertben, azt használjuk, sokkal jobb. Amúgy vízparton a nyaralás hetében voltam, máskor nem.
2022. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem szégyellnivaló.
2022. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod. Én a kutyámmal strandolok, mással nem járok, vele meg nem mehetek bárhova. Az épített strandokat és a zsúfoltságot nem szeretem.
2022. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán strandoltam. Mondjuk nem is szeretnék, szerintem 20 perc alatt kikészülne a bőröm az egésztől
2022. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se strandoltam, pedig itt lakom a Balaton mellett. Nekem is kikészül a bőröm tőle.
2022. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A strand az egy tevékenység. Mint minden más tevékenységet, ezt is sokan szeretik, sokan pedig nem szeretik. Aki nem strandol, az nem szeret strandolni, hanem vannak más dolgok, amiket viszont szeretnek csinálni, és azzal kapcsolódnak ki. Aki pedig szeret strandolni, az elmegy, és strandol, mert max fél óra alatt a legutolsó putriból is el lehet jutni egy fürdőhöz vagy strandolható tóhoz, vagy vesz egy felfújható medencét. Ilyen egyszerű.
2022. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Én egyedül is elmegyek strandra, nincs abban semmi. De ha jönnek velem mások is, az nyilván jobban motivál, hoy menjek én is.s
2022. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én régebben strandoltam, idén viszont strandon dolgoztam. Nem is fogok már strandolni.

Belesz4rnak az élmény medencébe heti 2-3x. Volt olyan hogy ki se szedték, nem foglalkoztak vele a medenceőrök. Véres tampon, használt óvszer is volt mar takarításkor este a medencében. Sorolhatnám... Soha többet nem fürdőzök.

2022. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szégyellnivaló dolog.

Meg azért velem is ez/hasonló a helyzet. Innen ~10 perc sétára van egy egész jó kis élményfürdő, mégsem megyek. Nincs is kivel, meg a bőröm sem díjazná nagyon ezt a mutatványt.

2022. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!