Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Főző táborban vagyok a héten,...

Főző táborban vagyok a héten, túlságosan sokat eszek mindenből ha előttem van mindig sok finomság, nem tudok leállni a kajálással. Nem akarok meghízni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nap kaják között vagyok, nem bírok magammal. Ma is egész nap ettem.

Reggeli de azt még itthon, fasírtos szendvics, kávé. Oda érek a táborba megéhezek rögtön akkor még eszek 1 szendvicset amit csomagoltam magamnak.

Elkezdünk főzni közben kóstolgatok össze vissza, nem tudok leállni, végeztünk a főzéssel akkor utána ebéd. Aztán elkezdjük a desszertet csinálni, édesség mindennap van( annak se tudok ellenállni).

Ebéd után meg szabad program, akkor is folyton éhesnek érzem magam.

lehet hogy a tudat hogy itt korlátlanul lehet enni és mindig előttem van a kaja ez váltja ki a falási rohamaimat.



2022. aug. 15. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
ne egyél
2022. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem bírom megállni, hiába van már hányingerem.
2022. aug. 15. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak mozogd le.

Én is annyit eszek, mint egy ló, és vékony vagyok. Ha sok kalóriát égetsz, akkor nyugodtan lehet enni.

2022. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az baj, ha a főzőtábor mellé nem társul valamilyen mozgásprogram.

Ha egész nap állsz,főzöl és eszel, akkor számíts rá, hogy a tábor hosszától függően súlyos kg-kat fogsz hízni. Nyilván 3 nap nem a világ, de ha 2 hét, akkor az már sok. Nem mindent kell megenni, amit megfőztél, nem mindent neked kell megenni és nem mindenből kell halálra enni magad. Önuralom kérdése az egész.

2022. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szabadott volna ilyen programra befizetni, ha tudod, hogy ilyen vagy.
2022. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anyám erőltette rám, nem magamtól akartam.
2022. aug. 15. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
A futás remek súlycsökkentő sport, ha vége a tábornak le tudod adni a plusz kilókat, de csak rendszeres sportolással.
2022. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Smárolj le egy covidost. Utána minden undorító ízű/szagú lesz, többé nem lesz kedved enni. Éppenséggel extrém szenvedés lesz minden étkezés.
2022. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: igazából 2 lehetőség van. Vagy nem eszel, vagy eszel ÉS sportolsz.

Ne várj most amolyan bölcsek köve megoldásra, mert nincs.

Kóstolni pici falatokat kell, ha nem akarsz hízni.


Vagy mikor vége van a napnak, el kell menni futni, biciklizni, vagy edzőterembe.


De szerintem MOST ne foglalkozz, ne stresszelj rá erre, mert MOST MÉG úgysem tudsz rajta változtatni.


Hogy jött amúgy ez a dolog? Főzni nemcsak főzőtáborban lehet megtanulni, hanem úgy is, hogy vagy elrontasz 5-10-20 dolgot,és megtanulod saját károdon, meg úgy is, hogy szülői irányítással - persze ez annak megy, akinek ott van(nak) a szülője/szülei mellette ÉS a szülők maguk is JÓL tudnak főzni ÉS hajlandóak tanítani - csinálgatsz ezt-azt. Nyilván nem a csúcsgasztronómiával kell kezdeni, nem coq au vin-t kell csinálni és nem is méregdrága alapanyagokkal kell kísérletezni.


A kilóra meg mozgás, és egyél kevesebbet.

2022. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!