Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van egyes fiú osztálytár...

Miért van egyes fiú osztálytársamnak ilyen mindent utálunk és elítélek baromsága és egyéb finomságok? 15l

Figyelt kérdés

Annyira unom már, hogy a 26 fős osztályból a 7 fiú közül háromnak mindent le kell szólnia. Ugye csoportbontás van nálunk vagyis két 13 fős csoport

Annyira elegem van abból, hogy azon a szerencsétlen matekórán figyelni nem lehet azoktól, mert éppen valami értelmetlen dolgon poénkodik az a három illető. Aztán természetesen leszólják a többit, aki miattuk nem érti az anyagot.

Vagy az egyikük ugye szereti az animéket, de azért folyton beszól az egyik srácnak, hogy hú de bu7!$, meg gyerekes. Az utóbbit mindenki másnak is akik szeretik.

Mondanom sem kell, hogy bármikor elkezdik szidni az animéket, a kpoppot, a melegket, meg mindenki mást aki nem úgy gondolodik mint ők. De még a rockereket is leszólják, pedig ők is kedvelik.

De az egyik személyes kedvencem a "nők semmit nem érnek" gondolataik hangoztatása. Meg egy lánnyal nem vitatkoznak, mert úgy is nekik van igazuk. Mondjuk a főkolomposal egyszer volt egy összetűzésem év elején, mert engem néha fiúként kezelnek, aztán a srác bejátszotta a hisztis 3,14csát és a végén nekem kellett elnézést kérnem egy gyakorlatilag szerinte is semmiség miatt, ami ráadásul még szerinte is az ő hibája volt.


Illetve mit kezdjek azzal, hogy ne legyen beszólási alap, ha annyira fiúnak akarnak engem tekinteni, mert néha annak van szánva. Igazából én lánynak érzem magam a fiús stílusom ellenére, de igazából nagyon nem érdekel, hogy ki milyen neműnek kezel, amíg nem bunkó.


Viszont néha meg normálisak, illetve addig a vitáig azzal a sráccal jóba voltam, mivel valamennyire hasonlítunk. De mostanában beszólogat, és azóta az egyik másik is.


Nem akarok újra nagyon jóban lenni velük, de azért leállhatnának, mert unalmas.

Mellesleg a tanárok nem kezdenek vele semmit, se a koliba se a suliba. (Állíólagos elitgimi..khmm..khmm)


Szóval miért ilyenek? És mit lehet velük kezdeni, mint csoporttárs?


2018. ápr. 7. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Szrsz a fejükre. Az ilyeneket úgyis kitaszítja magából a csoport. 3-an ellesznek, és ti meg élitek az életeteket. Nem hagyod magad, ha beszólnak leoltod őket, de nem mész bele a vitába.
2018. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!