Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi szükséges ahhoz, hogy az...

Mi szükséges ahhoz, hogy az embert szívesen elhívják bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés
Egy befeszült, pánikbeteg embert miért nem hívnak szívesen?
2018. júl. 14. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert befeszült és pánikbeteg.


Egy buli pont az oldottságról, az este élvezetéről szól. Ott nem igazán lehet feszengeni. Nagy valószínűséggel azért nem hívnak, mert úgy vélik, hogy emiatt a szorongás miatt nem éreznéd jól magad.

2018. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külső. Most komolyan...nem vettétek észre, hogy minden erről szól?
2018. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció


A jó külső is egyfajta kommunikáció. Testbeszéd, stílus, öltözködés. És még csak nem is beszéltünk az emberrel, de ennyiböl már el tudjuk dönteni, hogy szimpatikus vagy sem.

Te nagyon visszataszító lehetsz.


És akkor még ott vannak a valódi beszélgetős társas szituk.


Ezért is én arra jutottam, hogy sokkal egyszerűbb, ha te hívsz el valakit társas programra, minthogy extrovertálttá fejleszd magad!

2018. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó külső kb. annyi hogy genetika. Ha nimcs szerencséd, akkor nincs. Ennyi. Keress más időtöltést, mert csak tönkreteszed magad ezzel az elérhetetlen vágyakozással.
2018. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy jóban legyél másokkal.


Én is befeszünt introvertált vagyok. Még nem pánikbeteg, de pszichiáter áltam meghatározott kóros szorongásom van, még gyógyszert is kaptam rá. Meg persze évente 2-3x van egy pánikrohamom.


Szóval én sem vagyok kifejezetten party állat, de mindig mindenre elhívnak. Az más kérdés, hogy nemet mondok szinte mindig és keresem az okokat, hogy mért ne menjek ...


Csak jóban kell lenni az emberekkel annyira, hogy ahoz, hogy jól érezzék magukat te is kellj.

2018. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!