Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amióta dolgoztok nektek is...

Amióta dolgoztok nektek is jóval kevesebb szabadidőtök van?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor semmire nincs időm. Nem tudom hogy nektek mennyire van időtök barátokkal találkozni, szórakozni?

Sulihoz képest jóval kevesebb szabad időm van.


2022. aug. 16. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem felsőoktatásban sokkal kevesebb volt. Gyakran délután és hétvégén is tanulni kellett, vagy valami időhúzós beadandót csinálni a csicskáztató tanároknak. Ahhoz képest munka mellett sokkal több szabadidőm van. 8 óra "munka" (aminek a fele youtube nézegetés) lehúzom a rolót és lépek le.
2022. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Persze, ez nekem is így van meg sokszor nincs is annyi energiám már találkozni másokkal. A napi rutin már egy strukturáltabb élet, nincs annyi spontán dolog mint régebb.
2022. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván :'D


Nem is értem ezt a kérdést...

2022. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen igen.
2022. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Gyárban dolgozom, szóval nem teszetosza melót végzek.


Szabadidőm annyi van, amennyit szánok magamra a munkán kívül.

2022. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Sokkal több van.


Mondjuk én munka mellett toltam az egyetemet, logikus, hogy ha eggyel kevesebb dolgot kell csinálnom, amit ráadásul szeretek is, nem érzem magam úgy lestrapálva.

2022. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Amikor szeretem a munkámat, akkor nem érzem ezt.
2022. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Baráti találkozókat és egyéb szórakozási fajtákat viszonylag gyakran be tudok időzíteni, énidőket viszont már jóval nehezebb tartanom ezek és a munka mellett.
2022. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen kevesebb, de nem kevés. Meg legalább nincs az a stressz rajtam, hogy még otthon is tanulnom kéne. Dolgozni jobb nekem.
2022. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nekem sokkal több és sokkal könnyebben be tudom osztani mint az egyetem alatt. Napi 8 órában dolgozok, hétfőtől péntekig és alapvetően nem kell otthon rádolgoznom, pluszban készülni stb. Magyarul munkaidőn kívül azt csinálok, amit akarok. Ez a rendszeresség az egyetemi években soha nem volt meg, hiszen minden félévben lett egy új órarendem, a legelképzelhetetlenebb időpontokba rakták az óráimat, reggel - délben - este, egy napon két óra között lehetett akár több óra szünet is stb., mellette pedig rendszeresen tanulni kellett. Borzalmas volt abból a szempontból, hogy nagyon nehéz volt összeegyeztetni mással és nekem nagyon hiányzott a rendszer, az állandóság, az átláthatóság. Ha barátokkal akartam találkozni, ha el akartam járni egy edzésre, ha el akartam kezdeni egy nyelvtanfolyamot stb., akkor azzal kellett kezdeni, hogy mikor érek rá és még akkor sem volt biztos, hogy nem jön közbe valami vagy a következő félévben ugyanúgy tudom folytatni. Valamint nagyon stresszes is volt az egyetem, mindig volt valami amin idegeskedni lehetett. Most a munka fáraszt le, ez sem könnyű, itt is vannak problémák stb., de sokkal szabadabbnak érzem magam.
2022. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!