Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen tanácstalan vagyok a...

Teljesen tanácstalan vagyok a pályaválasztást illetően. Leírnátok, hogy mit dolgoztok, mennyire szeretitek, pénz szabadidő stb?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm 19/L
2015. márc. 5. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógypedagógus vagyok, kevés a szabadidőm, a pénz nézőpont kérdése, egyedül nem halok éhen, de családot már nem tudnék nevelni belőle, és "luxus" dolgokra sem telik.

Néha szeretem, néha nem. Ha visszamehetnék a múltba, a mostani tudásommal, már nem ezt választanám.

2015. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit valasztanal?
2015. márc. 5. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

van egy gyógymasszőri és egy környezetvédelmi technikusi végzettségem.


Előbbivel csak vállalkozó lehetnék a több 10 000 másik gyógymasszőr között. Utóbbival nem találtam még 1 álláshirdetést se, sőt olyat se amihez ez lenne a feltétel.


Most rabszolga vagyok egy gyárban minimálbérnél kicsit több pénzért.


Mit tennék másképp?


Webprogramozói suli + mellé angol és német nyelv. + egy repülőjegy külföldre!

2015. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hát őszintén nem tudom, mert sok minden elkezdett érdekelni az egyetem alatt, meg mióta dolgozom, azóta is egyre több minden foglalkoztat.

Ami biztos, hogy a pedagógiai minden formáját elkerülném, és nem feltétlen a gyerekek miatt.

Lennék mondjuk ápoló, védőnő (orvos nem), de az egészségügyben sem sokkal jobba helyzet, mint az oktatásban.

Állatorvos csak azért nem lennék, mert nem bírná a gyomrom, de állatorvosi asszisztens már szívesebben lennék. Imádom az állatokat! :)

Valami informatikával kapcsolatos dolgot is tanulnék, nem mert annyira szeretem az ilyen dolgokat, hanem mert azzal el lehet helyezkedni, és jó helyen a fizetés nem olyan rossz.

Masszőr is lennék, pék, cukrász, szakács, és ha igazán nagyon régre vissza tudnék menni az időben, akkor még sportoló is lehetnék, csak sajnos az ebbéli tehetségem nem lett kihasználva :(

Most több nem jut eszembe :)

2015. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én közgazdászként végeztem, mesterszakon. Jelen pillanatban IT-üzleti tanácsadóként dolgozom.A pénz elég jó (240+ nettó), a munka érdekes és változatos, a munkamennyiség projekt és ügyfélfüggő. Én nagyon szeretem.
2015. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!