Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan lehet valakiről sejteni...

Honnan lehet valakiről sejteni ,hogy rosszat akar egy párkapcsoltban?

Figyelt kérdés
Ha bünöző azt hogy derítsem ki? Nem ver meg, csak valamikor annyira kedves viszont mostanában elkezdett furcsán össze vissza beszélni. Napokra eltünik, nem kapcsolahtó a telefonja. Nagyon félt engem, Elmegyünk a parkba le ülünk egy padra nem sokáig szeret kinn lenni azt mondja úgy érzi mintha figyelné a fönőke akinél dolgozik. Durva hangulat ingadozási kezdtek el lenni nem értem miért.

2022. aug. 20. 08:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Én is kapcsoljam ki a telómat, nem ürül neki ha az anyjával beszélek. De amugy nem szabályoz. Csak kicsit fura lett minden.
2022. aug. 20. 08:05
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy rosszat akar de csak nekem tünik ugy hogy belekeveredett valamibe?. Amugy egy dolgos ember de most két munka heyléről is kirugták elvileg azért mert kevesebb bért adtak neki jóval és ő szóvátette ezért kirugta a főnöke. Most munkát keres.
2022. aug. 20. 08:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Simán lehet drogos, elmebeteg, vagy tényleg csinált valamit.
2022. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Drogos vagy elmebeteg, egykutya, szabadulj meg tőle mielőtt bajba kerülsz!


Óvatosan, nehogy magadra szabadíts egy bosszúszomjas őrültet!

2022. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ritkán írok ilyet, de szerintem még most hagyd ott. Nehogy baj legyen. Nekem nagyon nem tűnik egy megbízható személynek, ki tudja mikor fog őrjöngve rád támadni.
2022. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Durva hangulat ingadozási kezdtek el lenni"

"úgy érzi mintha figyelné a fönőke akinél dolgozik"

"elkezdett furcsán össze vissza beszélni"


Ezekből a dolgokból ítélve valószínűleg van valamilyen mentális betegsége. Szerintem nem rosszindulatból teszi a furcsa dolgokat, de azért jobb vigyázni, nehogy bajt okozzon valamikor.

2022. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az anyját, nem elmebeteg-e. Ha az, kezeltetni kell!!!
2022. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ott, ha elmebeteg, az is egy betegség!
2022. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem tudod mi vallalsz.
2022. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!