Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyám más kárára elég cikin...

Anyám más kárára elég cikin reagált, vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Anyám extrovertált, én ambi vagyok, de inkább intróként definiálnám magam. Minden egyes leszégyenítésre ez a reakció, hogy "introvertáltként túlreagálom", pedig ehhez köze sincs a dolognak.


Baleset történt: egy kocsi belement sok kint álló kocsiba a főútról lekanyarodva. 4-5 percre laktunk a helyszíntől, és mivel az egyik (nem túl közeli) ismerősünk 2 kocsija is tropára ment (meg még sok más), így anyám gondolt egyet, hogy ő elmegy megnézni. Mentem vele, nehogy hülyeséget csináljon, mert kicsit bolond ilyen téren. Meg volt beszélve, hogy csak megnézzük, semmi komoly. Az egyik úton megyünk fel, és a másikon jövünk vissza, mintha hazafele tartanánk, és csak messziről nézzük.

Erre mire odaértünk, befordult az úton, mert látta, hogy sokan kint állnak. Oda akart menni a családhoz, de sikeresen lebeszéltem róla. Elkezdett beszélgetni a munkatársával, aki szintén abban az utcában lakik. Rohadt gáz volt, hogy beállt oda, és beszélgettek, meg röhögcsélt, a csapatépítőről beszélt, amikor a túloldalon zokogott az ismerősünk. Meg többször hangosan megjegyezte, hogy hogy szét vannak törve a kocsik. Többször mondtam neki, hogy menjünk. Majd megfordult, és ugyanarról mentünk haza, ahonnan jöttünk, és rohadtul mindenki levágta, hogy azért mentünk, hogy megnézzük a roncsokat.

És nem érti, hogy ez mennyire gáz.


2022. aug. 27. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor a hullaházba is menjen oda a sokkos helyzetben lévő családtagokhoz, és mondja ki, hogy meghalt.
2022. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!