Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legszürreálisabb dolog amit...

Legszürreálisabb dolog amit feszitválon láttál?

Figyelt kérdés
melyik fesztiválon és mikor láttad?

2022. aug. 28. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Kb 10 éve fezenen akkori haverjaim belesz.rtak valaki sátrába. Az illető bement a sátorba, és percekig nem jött ki.

Talán ugyanitt hallottam egy hajnalig tartó beszélgetést is, ahol a csávó körömszakadtáig védelmezte a Bibliát és az Én kicsi pónimat bárki ellen, aki rosszat mert rájuk mondani.


8 éve rockmaratonon egy éjjel ketten azon verekedtek össze a tábortűz körül, hogy egy budi letépett fa ajtajából rakták a tüzet, az egyik helyeselte, a másik nehezményezte.


Ha belegondolok, 10 éve járok fesztiválokra, de annyira szürreális dolgok nem szoktak történni. Pedig még édeshármasoztam is több alkalommal, szóval nem a végig egy sört szorongatók táborát erősítem.

2022. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamat...
2022. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer benyitottm egy toi toi wcbe és egy csávó állt velem szembe kicsit creepy volt mert nem csinált semmit csak ott állt ki tudja mióta :D

Biztos volt ennél szürreálisabb eset is csak most nem jut eszembe.

2022. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. A szarcsimbókos seggű sátorban szarós haverjaiddal édeshármasoztál? :D
2022. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én sem innék sört ilyen haverokkal, még belefosnának.
2022. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Én egyszer egy John Digveed buli ajtaja elött beszélgettem egy fantasztikusat angol nyelven egy tök jófej csávóval😀

A poén az, hogy csak pár szöt tudok/tudtam angolil, mégis vagy 30 percen át kommunikáltunk angolul!😀🤩😅😆🤣🤣🤣

2022. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
#6, te nem csak angolil tudsz pár szöt, de a jelek szerint magyarul is. Én is csodálom hogy 30 percen keresztül sikerült megértetni magad.
2022. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A telefontöltő pontnál egy 40 körüli milf osztotta az életbölcsességeit a fiatalságnak reggel 8-kor másnaposan/félig még részegen. Egyszerre volt kínos és szürreális.


Ezen kívül nem nagyon botlottam fura sztorikba. Csak egy pár f.sz paraszttal találkoztam akik nem tudták értelmezni a sor fogalmát és nem volt a sorban két kopasz aki helye igazítsa őket... Ha lett volna abból lenne sztori...

2022. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!