Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz az, ha egyetem mellett...

Gáz az, ha egyetem mellett nem járok bulizni, iszogatni, csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
Középiskolában sem jártam bulikba gyakran, legfeljebb havonta. Természetesen az olyan programokon részt vennék, ami nem az ivásról szól, de eddig szinte az összes program arról szólt.

2022. aug. 30. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz, keress valami olyan társaságot akik hasonló preferenciákkal rendelkeznek, meg gondolom ezeken az ivós programokon sem iszik mindenki.
2022. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Rettenetesen "gáz" hogy van benned tudatosság, ésszerűség, és erkölcsi korlátok. Nyilván az lenne a helyes, ha züllesztenéd magad, önpusztítást végeznél, és felesleges, kártékony dolgokra csesznéd el az idődet -és az egészségedet :D


Ilyen hülye kérdést... Éppen hogy a te hozzáállásod lenne a normális egy épeszű világban.

2022. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez egyáltalán nem számít légnemű anyagnak.
2022. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ez így is jó, szuper.
2022. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy darab egyetemi programon sem voltam és a 3. félévemet kezdem most. Én nem tartom gáznak ezt magamon, így nem is értem hogy ez neked miért gáz. Ha annak tartod magad legbelül, akkor ne kérdést írj erről, hanem menj el azokra a bulikra.
2022. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ha neked jo igy hajra
2022. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
A saját életedben az a gáz, amit TE annak tartasz.
2022. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan programokat és társaságokat ahol azt szeretik az emberek csinálni amit te is szeretsz.

Lehet ez bármi, társasozás, videójátékok, filmek, sport , nyelvtanulás stb stb

2022. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez inkább becsülendő. Sajnos kevés fiatal mondhatja ezt el magáról. Én sem vagyok bulizós típus, emiatt nagyon nehezen tudok barátkozni. Nekem az nem élet hogy minden hétvégén részegen fetrengek.
2022. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemen voltam buliban először, az 5 év alatt ott pedig 3 buliban jártam. Inkább otthon rövideztem, lehet ezt így is.
2022. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!