Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » ELTE TáTK gólyatáborba érdemes...

ELTE TáTK gólyatáborba érdemes lenne mennem?

Figyelt kérdés

Már megvettem a belépőt rá, hirdelen felindulásból, de erősen morfondírozok azon, hogy inkább nem megyek. Eléggé zárkózott típusú lány vagyok és tök jó lenne megismerni a szaktársaimat, iszogatni, és a játékokat játszani, bulizni, csak félek, hogy nem nekem való. Olvastam itt és máshol is, hogy vannak perverz játékok, teljesen lerészegedés és nyomulások, alkalmi szexre csábítások és hát "buli" címszó alatt lényegében megy a perverz vadulás. Számomra ez eléggé aggályos, nem tudnék feloldódni ilyen környezetben, azt sem szeretném ha leitatnának a sárga földig emiatt.


Van valakinek tapasztalata, hogy jelen esetben, a TáTK-n milyenek a gólyatáborok? Tényleg hasonlókra kell készülnöm? Lévén, hogy anonim oldalról van szó, kérlek őszintén válaszoljatok. Kedvem lenne menni, nem kell marketingelni, de a fent leírt dolgok miatt aggódom, nem az én világom, és nem akarom, hogy kellemetlen élmény legyen, ezért szeretném tudni, hogy mennyire igazak ezek a dolgok.


Köszönöm mindenkinek!



2022. aug. 25. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem igazán, és az általad leírtak alapján nem itt tudnád igazán megismerni a szaktársaidat.
2022. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, szeretek néha bulizni járni és ismerkedni, társasági életet élni, nem vagyok annyira bezárkózva. Csak a durvább dolgok aggasztanak.
2022. aug. 25. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

Csak ha nem akarsz szűz lenni nyár végéig. Ott tali

-Romeo

2022. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
TáTK-s gólyatáborról nincs infóm, de a PPK-s teljesen normális volt pár éve. Perverz játékok nem voltak, maximum tényleg nagyon-nagyon enyhe utalások időnként. Néhányan igen, lerészegedtek, de voltak, akik egyáltalán nem is ittak (és nem, nem a "nyomik", hanem volt, aki pl. gyógyszert szedett, vagy simán csak nem akart inni). Aki szexelni akart, az úgyis úgy intézte, mindenki más meg simán csak elfoglalta magát valamivel, beszélgetett, ismerkedett, táncolt, akármi. Semmi nem volt kötelező, nem próbáltak meg rábeszélni senkit olyanra, amit nem akart, és mindenféle ember jól tudta magát érezni. Én még csak nem is igazán szeretek bulizni, nem vagyok egy nagyon barátkozós típus sem, de tök jól éreztem magam.
2022. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen másik egyetemre jártam, de azt tanácsolom, hogy semmi esetre se hagyd ki! Itt ismeritek meg egymást. Kifejezetten olyan programokat találnak ki, amikben mindenki részt vesz, így a legzárkózottabb ember is megismer mindenkit. Ha első héten úgy mész be, hogy senkit nem ismersz, ők viszont egymást ismerik, ráadásul amint írod zárkózott is vagy, akkor nagyon nehéz lesz barátkozni.


Szexuális dolgok: Nem tudom, nálunk egyáltalán nem voltak. De egyébként is, ha valamire azt mondod, hogy ez már durva, ezt már nem, akkor nem tarthatnak pisztolyt a fejedhez! Például egyik csoporttársam antialkoholistaként jött gólyatáborba. Volt egy olyan hülye játék, hogy szólt a dal, körbe adogattuk közben a palackot, és akinél volt a palack, amikor véget ért a dal, annak kellett innia belőle. Az antialkoholista csoporttársam pedig mikor ő jött volna soron, akkor csak simán továbbadta nekem, aki mellette álltam és ittam én belőle.

(Ja igen, ez még a covid előtti idő volt. :D Akkor még kevésbé volt tudatosulva bennünk, hogy marhára fertőző ez a játék.)

2022. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
TATK-n sincsenek semmi ilyen perverz jatekok, szerintem megeri elmenni mivel eleg nagy letszamuak a tatkos szakok es jo ha mar az elso heten tudsz valakihez majd szolni
2022. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem TÁTK, de nálunk anno csak fürdőruhás játékok/próbák voltak, de mondhatni ennyi volt. Volt ivászat, de ha túltoltad, akkor azért meg lettél jegyezve, hogy miket műveltél :DDD Voltak csajok, akiket megdugtak, vagy valakire rácuppantak, róluk is lehetett tudni később :D Ha normálisan iszogatsz, csak a lazítás kedvéért és nem nyomod fullba a kretént részegen, és lehetőleg nem akadsz össze senkivel már a GT-ban, hogy utána arról sztorizgatni lehessen, akkor jó buli. Ha valami nem kóser játék, azt kihagyod, a nyomulókat le kell rázni, ha meg nagyon haza akarsz menni, akkor ráfogod valamire és másnap hazautazol.
2022. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 15 éve voltam, teljesen normális feladatok voltak, semmilyen szexuális játék nem volt, a Balatonnál tartották, nem tudom, most hol van. Inni lehetett, borozni is vittek, de nem volt kötelező program a vedelés.


Van összehasonlítási alapom, BME gólyatáborban virslievés -onnan-, vizespóló, pluszpont csöcsért, vodkaszájbantartó verseny, szájból szájba pia, vetkőzés, már kezdéskor a gyülekezőn telihold felkiáltásra pucér segget kellett mutogatni.

Na itt ilyen nem volt.

2022. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Városi legenda a többség. Nem fognak semmit rád erőszakolni. Nálunk a hallgatók vitték el mondjuk a zászlót, meg a csapatindulót perverzebb irányba, de az sem volt durva vagy extra, csak a szokásos jól odateszünk mindent a győzelem érdekében. Voltak ivós játékok is, ne minőségi piára készülj, sok eséllyel nem az lesz. De simán játék kezdete előtt ha már nem esett jól a fröccs, kiöntöttél belőle vagy másnak öntöttél… A pásztor/mentor figyelni szokott és kb pótszülőd, általában megértőek és ők csak annyit mondtak nekünk is, hogy ami jól esik azt csináljuk csak.

Szex nálunk sem volt jellemző, 1 vetkőzős játék volt, annyit vettél le, amennyit akartál, de én voltam a legkisebb és engem öltöztettek, szóval ebből semmit sem láttam, de lekerültek a fehérneműk is és a csapatzászlókkal takaróztak addig.

Menj el, érezd jól magad és legyél jó csapatjátékos, még hálás leszel magadnak majd az egyetem alatt

2022. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is TáTK-ás gólyatáborba megyek idén, és én is sokat gondolkodtam azon hogy menjek-e, de végülis beadtam a derekamat, és már készülök a hétfői indulásra :) Ha szeretnél, nyugodtan írj rám😊
2022. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!