Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/fiatal nők, hogy...

Lányok/fiatal nők, hogy találtátok a barátotokat? És fiú barátokat hogy szoktatok szerezni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Iskolában, egyetemen, munkahelyen, szórakozóhelyeken
2022. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemen, koliban, volt osztálytarsak, barátok barátai, edzőstársak, stb.

Aztán az lesz barát, aki szimpatikus.

Pasim pedig az, akivel megvan a kölcsönös romantikus vonzalom.

2022. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy nem írtok netet, fb csoportot, gyakorit vagy bármi hasonlót. Én huszonéves vagyok, jártam is 5 évet egyetemre, és jó 1-2 kivétellel minden létező beszélgetőpartneremet interneten szereztem, ami az eddigi életemet illeti. Párom se volt, és az említett helyeken bár megtalálnak párkeresési szándékkal is, - persze hogy megtalálnak, ha én írok rájuk -, de csak olyanok akik sose kellenének.
2022. aug. 31. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Iskolában, versenyeken, táborokban, közösségi szolgálaton, és interneten.
2022. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

A páromat Tinderen ismertem meg. Az exemet is, az előtte lévőt egyetemen. :D


Ami pedig a fiú barátokat illeti: 5 év mérnöksuli után úgy, hogy 20% a munkahelyemen a lányok aránya a hr-el együtt, inkább az a csoda, ha lány barátaim vannak.

De a párom baráti körét is nagyon szeretem, mára inkább közös lett. :)

2022. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Én meg olyan egyetemre jártam ahol nálunk van a lányok maradék 80%-a szerintem, de barátnőkre nem vágyok és nem is tudnék velük barátságot fenntartani, úgyhogy nem ettől függ.
2022. aug. 31. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

#6

Én sem vagyok az a barátnőzős alkat, feszélyezve és elfojtva érzem magam mellettük. Fiúk előtt jobban lehet mondani akármit, poénkodni akárhogy, nem sértődnek meg, nem néznek le miatta. Lányokkal barátkozni (számomra) kínos és kényelmetlen. Szóval átérzem.

2022. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ghostolásról és már az elején vissza nem írásról már nem is beszélve.
2022. aug. 31. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet még a gimnáziumban ismertem meg. Ő felettem járt 2 évvel, miután elballagott nem tartottuk a kapcsolatot.

Aztán 5 év elteltével összehozott minket az élet és azóta együtt vagyunk.



4 nagyon jó barátom van, akiket vagy a továbbtanulás során ismertem meg vagy a munkahelyeimen. Az egyikkel egy közös hobbi során ismerkedtem meg. Tizenéves barátságok, sosem volt konfliktus, a férjemmel is jóban van mindegyik és én is jóban vagyok a feleségekkel/párokkal.


A haverokat általában a barátokon keresztül ismertem meg, de velük nem alakult ki szorosabb kötelék, maximum eljárunk együtt szórakozni.


Most fél éve "újítottam be" egy barátot a mostani munkahelyemen, akivel teljesen azonos az érdeklődési körünk/hobbink és világnézetünk.


Én eleve nem vagyok barátkozós, nem nyitok könnyen. A 34 évem alatt összesen 2 barátnőm volt, akik átvertek vagy csak simán féltékenyek voltak. 1 éve próbáltam nyitni egy számomra szimpatikus nő felé, aztán már elkezdődött a szarkeverés. Ellenkező nemű barátoknál ilyet sosem tapasztaltam a tizenév alatt...

2022. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!