Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhívjam vajon találkozni?

Elhívjam vajon találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már egy pár éve ismerek, mivel egy helyre járunk küzdősportolni. Akkor mindig sokat beszélgetünk, és tök jól elvagyunk, de ennyi, máskor és máshol sosem beszéltünk. Régóta kiszemeltem már magamnak, de mindig vagy neki, vagy nekem volt kapcsolatom. 1 héttel ezelőtt azonban volt egy ilyen közös buli, ahol kicsit becsiccsantva ráírtam valami hülyeséget, és ebből az lett, hogy elkezdtünk beszélgetni. 1 hete folyamatosan beszélgetünk, de úgy hogy neki is meg nekem is ilyen 1 óra míg leírjuk a válaszunkat. :'D Tudom ez sok idő, és félek is hogy egyszer megunja, de ezt egyáltalán nem látom rajta, minden üzenetében bőszavú, minden mondatomra 2 mondattal reagál, kérdez, érdeklődik felőlem, stb. Tehát azt érzem, hogy nem vagyok közömbös a számára, mivel kb. eddig csak olyan lányokkal tudtam ilyen "intenzíven" beszélgetni, akiknek bejöttem, és volt is utána velük valami.

Viszont 1 hónapja még volt barátja, és nemtudom, hogy még mindig együtt vannak-e. És azt se tudom, hogy hogy derítsem ki. Az egyik válaszában volt egy olyan, hogy szereti magát olyan emberekkel és barátokkal körül venni, akik pozitívak. Nemtudom, hogy ezzel arra utalt-e volna, hogy csak barátként tekint rám. Illetve még attól is félek, hogy csak azért beszélget velem, mert sokban hasonlítunk. A csapatban ketten vagyunk, akik versenyeznek is, és tudom, hogy neki ez nagyon fontos. És talán csak emiatt nyit felém, de ennyi.


Illetve még annyi, hogy ha netán elhívom valahova, és kiderül, hogy van barátja, vagy visszautasít, akkor ultra gáz lesz. Egyből menne a pletyka, főleg úgy, hogy előtte 2 héttel még a barátnőjét fűztem... És ez egy jól összeszokott banda, félek, hogy el kéne mennem máshová ha ebből ilyen sztori lenne.



2022. szept. 4. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!