Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhívjam találkozni?

Poni55 kérdése:

Elhívjam találkozni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 18 éves srác akivel majdnem együtt nőttünk fel, a szüleink több mint 15 éve jóban vannak. Ez a srác nekem még pár éve tetszett, de ő se akkor, se most nem érdeklődik irántam. El akarom hívni egy találkozóra de pont azért mert ő nem keres, nem akarok kínos szituációt létrehozni, így nem merem. Én szeretném jobban megismerni, akár végre barátok is lehetnénk, de több nem áll szándékomban.

2020. aug. 17. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

" de ő se akkor, se most nem érdeklődik irántam."


Ez választ ad a kérdésedre, nem?!

2020. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak közös barátaitok, szervezz valamit, amire hívd meg őt is.

Így nem úgy fog kijönni, hogy randira hívod, hanem csak elhívod.

Ha nem jön, akkor is jól érezheted magad.

Ha eljön, akkor meg a többi kialakulhat.

2020. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020 van, ha már egyszer sajnos minden a közösségi hálókon folyik kivételesen szerintem próbálj inkább ott nyitni felé, beszélgessetek random dolgokról ami jön, aztán ha az jól megy, akkor egyszer magától is fel fog vetődni, hogy össze kéne futni vagy iylesmi. De íg kínosan erőltetni, hogy nem futunk össze, tényleg picit erős.
2020. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!